قیمت ایمپلنت کره ای 1401 (انواع ایمپلنت کره ای)

ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به کیفیت و طول عمر بالایی که به همراه ضمانت دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه و مناسب است. امروزه ایمپلنت دندان ها با برند های مختلفی در کشورمان عرضه می شوند.

برندهای ایمپلنت کره ای ، ایمپلنت دندان های اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرند که هر کدام کیفیت، طول عمر و قیمت های خاص خود را دارند و متفاوت هستند.

حال ممکن است سوالی برای شما پیش آید که…

آیا ایمپلنت کره ای خوب است؟ بهترین ایمپلنت کره ای کدام است؟ قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1401 چقدر است؟

ما در ادامه انواع ایمپلنت کره ای را به شما معرفی میکنیم و جدول قیمت ایمپلنت کره ای سال 1401 را نیز قرار دادیم با ما همراه باشید. 🙂

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

ایمپلنت کره ای چیست؟

ایمپلنت دندان کره ای Dental Implants In Korea روشی برای کاشت دندان بصورت کاملا طبیعی و مستحکم است. با توجه به پیشرفتی که در حوزه دندان پزشکی تا به امروز بوجود آمده شما می توانید براحتی کاشت ایمپلنت کره ای را انجام دهید.

ایمپلنت های کره ای دارای برند های مختلف با قیمت و کیفیت های متفاوتی هستند و دلیلی بر این نیست که ایمپلنت های اروپایی یا آمریکایی حتما از کره ای ها بهتر هستند.

مثلا کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای دیو Dio با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن متفاوت است و بهتر است قبل از کاشت ایمپلنت کره ای از کیفیت و قیمت هر کدام آگاهی کامل داشته باشید.

اگر به دنبال کاشت ایمپلنت دندان با طول عمر بالا هستید ما استفاده از ایمپلنت کره ای مگاژن و sewon medix را به شما توصیه می کنیم.

استحکام و طول عمر بهترین برند ایمپلنت کره ای بسیار بالا بوده و با رعایت بهداشت دهان و دندان ممکن است تا پایان عمر نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

قیمت ایمپلنت کره ای
ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1401

قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به اینکه توسط کدام یک از انواع برند ایمپلنت کره ای و با استفاده از چه مواد اولیه ای ساخته شده است متفاوت است.

ایمپلنت های کره ای اغلب از فلز تیتانیوم که دارای قابلیت سازگاری بالایی با بدن انسان است ساخته می شود و در مدت زمان کوتاهی با استخوان فک جوش میخورد.

ممکن است بعضی از افراد دچار حساسیت های آلرژیک با تیتانیوم باشند که در این صورت باید از ایمپلنت کره ای سرامیکی یا زیرکونیوم استفاده کنند.

جدول قیمت ایمپلنت کره ای ارزان

قبل از مشاهده جدول قیمت ایمپلنت کره ای بهتر است این نکته را بدانید که عوامل مختلفی در قیمت نهایی ایمپلنت کره ای تاثیرگذار هستند:

  • برند ایمپلنت کره ای
  • تعداد ایمپلنت دندان کره ای
  • دستمزد متخصص ایمپلنت دندان

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1401 (ارزانترین ها)

مارک ایمپلنتقیمت ایمپلنت ضمانت
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت کره ای snuc3.390.000 تومانندارد
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای بایوتک5.000.000 تومان5 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای دیو dio9.000.000 تومان10 سال
جدول قیمت ایمپلنت کره ای ارزان

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1401 (بهترین ها)

مارک ایمپلنتقیمت ایمپلنت ضمانت
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای Sewon medix8.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت بایوتم Biotem9.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای مگاژن10.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت کره ای دنتیوم11.000.000 تومان10 سال
جدول قیمت بهترین ایمپلنت کره ای

قیمت ویژه ایمپلنت کره ای بایوتم با روکش سرامیکی زیرکونیا

در جشنواره پاییزی ایمپلنت کره ای بایوتم با روکش ایمپلنت دندان زیرکونیوم 9.500.000 تومان تقدیم شما عزیزان می شود. قیمت روکش زیرکونیا بصورت جداگانه 3.500.000 تومان است که در جشنواره با 2.5 میلیون تومان تخفیف عرضه می شود.

در جشنواره پاییزی ایمپلنت کره ای ، قیمت ایمپلنت دندان های بایوتم – مگاژن – sewonmedix و دنیتوم به همراه روکش زیرکونیا و با تخفیف 2.5 میلیون تومانی عرضه می شود.

قیمت ایمپلنت بایوتم قبل از جشنواره 8.5 میلیون بعد از جشنواره و به همراه روکش ایمپلنت به ارزش 3.5 میلیون تومان می باشد که با روکش و در جشنواره 9.5 میلیون تومان است.

قیمت ایمپلنت دنتیوم یا ایمپلنتیوم قبل از جشنواره 12 میلیون تومان و در جشنواره پاییزی به همراه روکش ایمپلنت زیرکونیا قیمت 11 میلیون تومان می باشد.

ایمپلنت کره ای مگاژن قبل از جشنواره قیمت 8 میلیون تومان که در جشنواره و به همراه روکش ایمپلنت زیرکونیا قیمت 9 میلیون تومان می باشد.

برای معاینه رایگان و رزرو وقت مشاوره توسط متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری، فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

سوالات متداول درباره ایمپلنت دندان کره ای

افرادی که نیازمند کاشت ایمپلنت کره ای هستند سوالاتی را در ذهن دارند که در ادامه جواب میدهیم.

قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio در سال 1401 چقدر است؟
ایمپلنت کره ای دیو خیلی پرطرفدار است و قیمت 9 میلیون تومان با روکش زیرکونیا و 10 سال ضمانت است.
بهترین برند ایمپلنت کره ای کدام است؟
ایمپلنت کره ای دنتیوم با قیمت 11 میلیون و ایمپلنت کره ای مگاژن با قیمت 10 میلیون تومان از بهترین برند های کره ای هستند.
قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1401 چقدر است؟
قیمت ایمپلنت کره ای 1401 در تهران از قیمت 5.000.000 تومان تا 11.000.000 تومان می باشد.

عوامل تعیین کننده قیمت نهایی هر واحد ایمپلنت

عوامل مختلفی وجود دارد که می توان بر اساس آن ها قیمت ایمپلنت های کره ای را محاسبه نمود. این عوامل عبارتند از:

  • جنس ایمپلنت دندان
  • تعداد ایمپلنت دندان مورد نیاز
  • دستمزد پزشک متخصص ایمپلنت
  • درمان های جانبی مورد نیاز ایمپلنت
  • برند و مارک سازنده ایمپلنت کره ای

همانطور که در بالاتر هم اشاره کردیم دانستن این موارد قبل از شروع به کاشت ایمپلنت کره ای بسیار مهم است.

موارد بالا در قیمت نهایی هر واحد ایمپلنت کره ای بسیار تاثیرگذار و مهم هستند.

بیشتر بخوانید مطلب قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 را حتما بخوانید.

بیشتر بخوانید مطلب قیمت ایمپلنت فوری در تهران را حتما بخوانید.

انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای به دلیل قیمت مناسبی که در کنار کیفیت و ضمانت خوب دارند بسیار پرطرفدار و محبوب شده اند. در حال حاضر بخش عمده ای از بازار ایمپلنت دندان در ایران را ایمپلنت های کره ای گرفته اند.

ایمپلنت کره ای دارای کیفیت های مختلفی است که هر فرد با توجه به شرایط بدنی خود و بودجه مورد نظر یک مدل را انتخاب می کند. در این بخش قصد داریم شما را با انواع برند ایمپلنت کره ای و بهترین ایمپلنت کره ای آشنا کنیم.

1 ایمپلنت کره ای بایوتک Neo Biotech یا cmi

از این برند به نام ایمپلنت کره ای cmi هم در ایران یاد می شود. ایمپلنت Neo Biotech یا cmi دارای قیمت نسبتا مناسبی است و همین باعث شده است برای بسیاری از افراد جذابیت بسیار بالایی داشته باشد.

قیمت ایمپلنت cmi که دارای 5 سال ضمانت است حدود 5.000.000 تومان می باشد که به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین بیماران پیدا کرده است.

2 ایمپلنت کره ای دیو dio

ایمپلنت کره ای دیو جزو ایمپلنت های باکیفیت کشور کره است و دارای قیمت مناسبی نسبت به دیگر ایمپلنت ها است. قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio 1400 همانطور که در جدول شرح دادیم ، 6.000.000 تومان است و ضمانتی 10 ساله دارد.

ایمپلنت کره ای دیو از معروف ترین برندهای کشور کره است که تحت مالکیت شرکت مشهور دنس پلی آمریکا است که برند های زایو استر و اکیلوز زیر نظر آن است.

بهترین برند ایمپلنت کره ای

1 ایمپلنت کره ای دنتیوم Dentium

ایمپلنت کره ای دنتیوم در کشور ایران با نام ایمپلنتیوم شناخته می شود و یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین ایمپلنت های کره ای در ایران است. از مزیت های آن سادگی در جراحی و قیمت مناسب آن است.

کارخانه ساخت ایمپلنت دنتیوم در سال 2000 تاسیس شده است و بیش از 20 سال سابقه طراحی و تولید ایمپلنت را دارد. قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم در تهران جزو ایمپلنت کره ای های باکیفیت است و بصرفه می باشد.

قیمت ایمپلنت دنتیوم در سال 1401 حدودا 10.000.000 تومان با 15 سال ضمانت است.

2 ایمپلنت کره ای مگاژن megagen

ایمپلنت کره ای مگاژن MEGAGEN IMPLANT از آن سری ایمپلنت های بسیار باکیفیت کره ای است که می توان به عنوان بهترین برند ایمپلنت کره ای از آن نام برد.

ایمپلنت دندان مگاژن دارای کیفیت بسیار بالا و درصد موفقیت بسیار بالایی است که یکی از دلایل موفقیت آن در جهان ، قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای آن است.

قیمت ایمپلنت مگاژن در دندانپزشکی آیریک با قیمت ویژه 9.000.000 تومان و با ضمانت و گارانتی ویژه 10 سال ارائه می شود.

3 ایمپلنت کره ای بایوتم biotem

ایمپلنت کره ای بایوتم یکی دیگر از برندهای مطرح ایمپلنت دندان کره ای است که بسیار باکیفیت است و بسیار پرطرفدار شده است. قیمت ایمپلنت بایوتم در سال 1401 بدون روکش ایمپلنت دندان 8.500.000 تومان است.

4.8/5 - (138 امتیاز)