قیمت ایمپلنت کره ای 1403 (هزینه انواع ایمپلنت کره ای)

ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به کیفیت و طول عمر بالایی که به همراه ضمانت دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه و مناسب است.

امروزه انواع ایمپلنت کره ای، ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرند که هر کدام کیفیت، ماندگاری و قیمت های خاص خود را دارند.

آیا ایمپلنت کره ای خوب است؟ بهترین ایمپلنت کره ای کدام است؟ قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 چقدر است؟ بروزرسانی تیرماه 1403

قیمت ایمپلنت کره ای چقدر است؟

قیمت ایمپلنت کره ای در دندانپزشکی آیریک از 7.000.000 میلیون تومان تا 17.000.000 میلیون می باشد که قیمت ایمپلنت کره ای core1 هر واحد 15 میلیون ، قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio هر واحد 17 میلیون و بهترین قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم 17.000.000 میلیون با 10 سال ضمانت در سال 1402 می باشد.

در ادامه انواع ایمپلنت کره ای را به شما معرفی میکنیم و جدول قیمت ایمپلنت کره ای سال 1403 را نیز قرار دادیم با ما همراه باشید. 🙂

قیمت ویژه ایمپلنت کره ای در جشنواره نوروزی

ایمپلنت دندان های کره ای مگاژن – بایوتم – دیو – دنتیوم با 1.000.000 میلیون تومان تخفیف ویژه به همراه روکش سرامیکی درجه 1 ارائه می شود.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

ایمپلنت کره ای چیست؟

ایمپلنت دندان کره ای Dental Implants In Korea روشی برای کاشت دندان بصورت کاملا طبیعی و مستحکم است. با توجه به پیشرفتی که در حوزه دندان پزشکی تا به امروز بوجود آمده شما می توانید براحتی کاشت ایمپلنت کره ای را انجام دهید.

ایمپلنت های کره ای دارای برند های مختلف با قیمت و کیفیت های متفاوتی هستند و دلیلی بر این نیست که ایمپلنت های اروپایی یا آمریکایی حتما از کره ای ها بهتر هستند.

مثلا کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای دیو Dio با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن متفاوت است و بهتر است قبل از کاشت ایمپلنت کره ای از کیفیت و قیمت هر کدام آگاهی کامل داشته باشید.

اگر به دنبال کاشت ایمپلنت دندان با طول عمر بالا هستید ما استفاده از ایمپلنت کره ای مگاژن ، دنتیوم و sewonmedix را به شما توصیه می کنیم.

استحکام و طول عمر بهترین برند ایمپلنت کره ای بسیار بالا بوده و با رعایت بهداشت دهان و دندان ممکن است تا پایان عمر نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

قیمت ایمپلنت کره ای
ایمپلنت کره ای

لیست قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1403

قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به اینکه توسط کدام یک از انواع برند ایمپلنت کره ای و با استفاده از چه مواد اولیه ای ساخته شده است متفاوت است.

ایمپلنت های کره ای اغلب از فلز تیتانیوم که دارای قابلیت سازگاری بالایی با بدن انسان است ساخته می شود و در مدت زمان کوتاهی با استخوان فک جوش میخورد.

ممکن است بعضی از افراد دچار حساسیت های آلرژیک با تیتانیوم باشند که در این صورت باید از ایمپلنت کره ای سرامیکی یا زیرکونیوم استفاده کنند.

جدول قیمت ایمپلنت کره ای ارزان

قبل از مشاهده جدول قیمت ایمپلنت کره ای بهتر است این نکته را بدانید که عوامل مختلفی در قیمت نهایی ایمپلنت کره ای تاثیرگذار هستند:

  • برند ایمپلنت کره ای
  • تعداد ایمپلنت دندان کره ای
  • دستمزد متخصص ایمپلنت دندان

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1403 (ارزانترین ها)

مارک ایمپلنتقیمت ایمپلنت ضمانت
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای بایوتک7.000.000 تومان5 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای Sewon medix15.000.000 با روکش سرامیکی10 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت کره ای Core115.000.000 با روکش سرامیکی درجه 115 سال
جدول قیمت ایمپلنت کره ای ارزان 1402

جدول قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1403 (بهترین ها)

مارک ایمپلنتقیمت ایمپلنت ضمانت
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای دیو dio17.000.000 با روکش سرامیکی15 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت بایوتم Biotem17.000.000 با روکش سرامیکی15 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت کره ای مگاژن17.000.000 با روکش سرامیکی15 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت کره ای دنتیوم17.000.000 با روکش سرامیکی15 سال
جدول قیمت بهترین ایمپلنت کره ای 1402

قیمت ایمپلنت کره ای Core1 با روکش سرامیکی درجه 1

در جشنواره ایمپلنت کره ای Core1 با روکش ایمپلنت دندان سرامیکی زیرکونیوم 15.000.000 تومان تقدیم شما عزیزان می شود. قیمت روکش زیرکونیا بصورت جداگانه 5.000.000 تومان است که در جشنواره با 2.5 میلیون تومان تخفیف عرضه می شود.ایمپلنت کره ای Core1 یکی از بهترین ایمپلنت دندان های ساخت کشور کره جنوبی و شرکت سایبرمِد Cybermed Co. Ltd می باشد که دارای تاییدیه FDA آمریکا است.

قیمت ویژه ایمپلنت dio با روکش سرامیکی درجه 1

در جشنواره ویژه ایمپلنت کره ای دیو dio با روکش ایمپلنت دندان سرامیکی زیرکونیوم 17.000.000 تومان تقدیم شما عزیزان می شود.

در جشنواره ایمپلنت کره ای، قیمت ایمپلنت دندان های بایوتم – مگاژن – sewonmedix و دنیتوم به همراه روکش زیرکونیا و با تخفیف ویژه عرضه می شود.

قیمت ایمپلنت بایوتم قبل از جشنواره 18.500.000 میلیون بعد از جشنواره و به همراه روکش ایمپلنت به ارزش 6 میلیون تومان می باشد که با روکش و در جشنواره 17 میلیون تومان است.

قیمت ایمپلنت دنتیوم یا ایمپلنتیوم قبل از جشنواره 19 میلیون تومان و در جشنواره به همراه روکش ایمپلنت سرامیکی زیرکونیا قیمت 17 میلیون تومان می باشد.

ایمپلنت کره ای مگاژن قبل از جشنواره قیمت 17 میلیون تومان که در جشنواره و به همراه روکش ایمپلنت سرامیکی زیرکونیا قیمت 13 میلیون تومان می باشد.

برای معاینه رایگان و رزرو وقت مشاوره توسط متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری، فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.
بهترین ایمپلنت کره ای
بهترین ایمپلنت کره ای core1

بهترین ایمپلنت کره ای کدام است ؟

1 ایمپلنت کره ای core 1

بهترین ایمپلنت کره ای : ایمپلنت کره ای core1 به انگلیسی (CORE1 IMPLANT) ساخت شرکت سایبرمِد Cybermed Co. Ltd و دارای تاییدیه FDA آمریکا می باشد که جزو بهترین ایمپلنت کره ای است و درصد موفقیت و محبوبیت بسیار بالایی دارد. ایمپلنت core1 در بین پزشکان ایمپلنت بسیار پرطرفدار است.

قیمت ایمپلنت core1 در دندانپزشکی آیریک با قیمت ویژه 15.000.000 تومان با روکش سرامیکی درجه 1 و با ضمانت و گارانتی ویژه 15 سال ارائه می شود.

2 ایمپلنت کره ای مگاژن megagen

ایمپلنت کره ای مگاژن MEGAGEN IMPLANT از سری ایمپلنت های بسیار باکیفیت کره ای است که می توان به عنوان بهترین ایمپلنت کره ای باکیفیت و قیمت مناسب از آن نام برد.

ایمپلنت دندان مگاژن و ایمپلنت کره ای core1 دارای کیفیت بسیار بالا و درصد موفقیت بسیار بالایی هستند که یکی از دلایل آنکه بهترین ایمپلنت کره ای هستند ، قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای آن ها است.

قیمت ایمپلنت مگاژن در دندانپزشکی آیریک با قیمت ویژه 17.000.000 تومان و با ضمانت و گارانتی ویژه 15 سال ارائه می شود.

3 ایمپلنت کره ای دنتیوم Dentium

ایمپلنت کره ای دنتیوم در کشور ایران با نام ایمپلنتیوم شناخته می شود و یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین ایمپلنت های کره ای در ایران است. از مزیت های آن سادگی در جراحی و قیمت مناسب آن است.

کارخانه ساخت ایمپلنت دنتیوم در سال 2000 تاسیس شده است و بیش از 20 سال سابقه طراحی و تولید ایمپلنت را دارد. قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم در تهران جزو ایمپلنت کره ای های باکیفیت است و بصرفه می باشد.

قیمت ایمپلنت دنتیوم در سال 1402 حدودا 17.000.000 تومان با 15 سال ضمانت است.

4 ایمپلنت کره ای بایوتم biotem

ایمپلنت کره ای بایوتم یکی دیگر از برندهای مطرح ایمپلنت دندان کره ای است که بسیار باکیفیت است و بسیار پرطرفدار شده است. قیمت ایمپلنت بایوتم در سال 1403 با روکش سرامیکی ایمپلنت دندان 17.000.000 تومان است.

ایمپلنت بایوتم دارای 15 سال ضمانت می باشد که نشان از کیفیت و طول عمر خوب این ایمپلنت دارد.

5 ایمپلنت کره ای بایوتک Neo Biotech یا cmi

ایمپلنت کره ای Neo Biotech یا cmi دارای قیمت نسبتا مناسبی است و در رتبه پنجم این لیست قرار میگیرد و همین باعث شده است برای بسیاری از افراد جذابیت بسیار بالایی داشته باشد.

قیمت ایمپلنت cmi که دارای 5 سال ضمانت است حدود 7.000.000 تومان می باشد که به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین بیماران پیدا کرده است.

6 ایمپلنت کره ای دیو dio

ایمپلنت کره ای دیو یکی دیگر از ایمپلنت های برتر کره ای است که در ایران بسیار پرطرفدار و محبوب است. ایمپلنت کره ای دیو در تهران قیمتی معادل 17.000.000 میلیون تومان دارد که در دندانپزشکی آیریک با روکش سرامیکی درجه 1 عرضه می شود.

7 ایمپلنت کره ای Sewonmedix

سوالات متداول درباره ایمپلنت دندان کره ای

افرادی که نیازمند کاشت ایمپلنت کره ای هستند سوالاتی را در ذهن دارند که در ادامه جواب میدهیم.

قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio در سال 1403 چقدر است؟
ایمپلنت کره ای دیو خیلی پرطرفدار است و قیمت 17 میلیون تومان با روکش زیرکونیا و 10 سال ضمانت است.
بهترین برند ایمپلنت کره ای کدام است؟
ایمپلنت کره ای دنتیوم و مگاژن با قیمت 17 میلیون و ایمپلنت core1 با قیمت 15 میلیون تومان از بهترین برند های ایمپلنت کره ای هستند.
قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1403 چقدر است؟
قیمت ایمپلنت کره ای 1402 در تهران از قیمت 7.000.000 تومان تا 17.000.000 تومان می باشد.
عمر ایمپلنت کره ای چقدر است؟
عمر ایمپلنت کره ای به موارد بسیاری مرتبط است اما بطور کلی طول عمر ایمپلنت کره ای بین 10 تا 20 سال است.

عمر ایمپلنت کره ای چقدر است؟

عمر ایمپلنت کره ای به عوامل بسیاری مانند کیفیت و مراقبت بعد از ایمپلنت بستگی دارد اما بطور کلی طول عمر ایمپلنت کره ای حدودا 10 الی 20 سال است.

طول عمر ایمپلنت دندان با توجه به کیفیت ایمپلنت دندان ، توانایی متخصص ایمپلنت ، مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان و سلامت دهان و دندان اشخاص تعیین می شود.

اما بطور کلی طول عمر ایمپلنت دندان ها از 5 تا 20 سال تعیین می شود که پیشنهاد میکنیم اگر بدنبال طول عمر زیاد هستید از بهترین ایمپلنت کره ای مانند ایمپلنت core1 استفاده کنید.

طول عمر ایمپلنت کره ای core1 بیش از 15 سال است و همچنین دارای ضمانت ویژه 15 ساله نیز می باشد. البته همانطور که گفتیم رعایت بهداشت و مراقبت بعد از ایمپلنت در افزایش طول عمر ایمپلنت کره ای بسیار موثر است.

عوامل تعیین کننده قیمت نهایی هر واحد ایمپلنت

عوامل مختلفی وجود دارد که می توان بر اساس آن ها قیمت ایمپلنت های کره ای را محاسبه نمود. این عوامل عبارتند از:

  • جنس ایمپلنت دندان
  • تعداد ایمپلنت دندان مورد نیاز
  • دستمزد پزشک متخصص ایمپلنت
  • درمان های جانبی مورد نیاز ایمپلنت
  • برند و مارک سازنده ایمپلنت کره ای

همانطور که در بالاتر هم اشاره کردیم دانستن این موارد قبل از شروع به کاشت ایمپلنت کره ای بسیار مهم است.

موارد بالا در قیمت نهایی هر واحد ایمپلنت کره ای بسیار تاثیرگذار و مهم هستند.

بیشتر بخوانید مطلب قیمت ایمپلنت دندان در سال 1403 را حتما بخوانید.

بیشتر بخوانید مطلب قیمت ایمپلنت فوری در تهران را حتما بخوانید.

انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای به دلیل قیمت مناسبی که در کنار کیفیت و ضمانت خوب دارند بسیار پرطرفدار و محبوب شده اند. در حال حاضر بخش عمده ای از بازار ایمپلنت دندان در ایران را ایمپلنت های کره ای گرفته اند.

ایمپلنت کره ای دارای کیفیت های مختلفی است که هر فرد با توجه به شرایط بدنی خود و بودجه مورد نظر یک مدل را انتخاب می کند. در این بخش قصد داریم شما را با انواع برند ایمپلنت کره ای و بهترین ایمپلنت کره ای آشنا کنیم.

1 ایمپلنت کره ای بایوتک Neo Biotech یا cmi

از این برند به نام ایمپلنت کره ای cmi هم در ایران یاد می شود. ایمپلنت Neo Biotech یا cmi دارای قیمت نسبتا مناسبی است و همین باعث شده است برای بسیاری از افراد جذابیت بسیار بالایی داشته باشد.

قیمت ایمپلنت cmi که دارای 5 سال ضمانت است حدود 5.000.000 تومان می باشد که به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین بیماران پیدا کرده است.

2 ایمپلنت کره ای دیو dio

ایمپلنت کره ای دیو جزو ایمپلنت های باکیفیت کشور کره است و دارای قیمت مناسبی نسبت به دیگر ایمپلنت ها است. قیمت ایمپلنت کره ای دیو dio سال 1403 همانطور که در جدول شرح دادیم ، 14.000.000 تومان است و ضمانتی 10 ساله دارد.

ایمپلنت کره ای دیو از معروف ترین برندهای کشور کره است که تحت مالکیت شرکت مشهور دنس پلی آمریکا است که برند های زایو استر و اکیلوز زیر نظر آن است.

4.9/5 - (262 امتیاز)

جستجوی کاربران برای این مقاله :