قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین 1403 (ایمپلنت کامل دهان)

قیمت ایمپلنت کامل

ایمپلنت کامل دندان به عنوان یک روش کاشت دندان‌های از دست رفته یاد می‌شود. چنانکه تمامی دندان‌های فرد نیاز به فرایند بازسازی حرفه‌ای توسط متخصص دندان داشته باشند، باید از روش درمان ایمپلنت کامل دندان جهت بازسازی استفاده کرد.

اگر شما هم درمان ایمپلنت کامل دندان‌ها نیاز دارید و به دنبال کسب اطلاعات جامع پیرامون این موضوع و اطلاع یافتن از قیمت ایمپلنت کامل هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ایمپلنت کامل چیست
ایمپلنت دندان کامل

ایمپلنت کامل دندان چیست؟

اگر قصد استفاده از روش درمانی ایمپلنت کامل دندان Full Mouth Implant را دارید بهتر است در قدم اول با مفهوم دقیق درمان ایمپلنت کامل دندان، آشنا شوید!

برای انجام فرایند ایمپلنت کامل دندان، در ساختار فک بالا و پایین دهن، پایه‌های فلزی اصل از جنس تیتانیوم، قرار داده می‌شوند، در حقیقj این پایه‌های فلزی مقاوم به عنوان ریشه دندان هستند که بناست پروتز ایمپلنت دندان روی آن‌ها قرار بگیرد.

قیمت ایمپلنت کامل دندان به علت مصرف مواد اولیه و پیچیدگی بیشتر، قیمت بالاتری نسبت به سایر ایمپلنت‌ها دارد، یعنی قیمت ایمپلنت کامل دندان جزو گرانقیمت‌ ترین درمان‌های حوزه دندان در دنیای پزشکی است!

مهم‌ترین سوالات در رابطه با هزینه ایمپلنت کامل دندان

در ذهن افراد، پیش از انجام ایمپلنت کامل فک بالا و پایین، پرسش‌های زیادی در رابطه با تعرفه انجام خدمات ایمپلنت فک بالا و پایین، قیمت ایمپلنت کامل و ایمپلنت فول موس وجود دارد، مهم‌ترین سوالات مطرح شده در این باره همچون موارد زیر است:

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین چقدر است؟
قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین به موارد بسیار زیادی مربوط است و تعیین قیمت ایمپلنت فک بالا و پایین بعد از معاینه و ویزیت رایگان در دندانپزشکی آیریک مشخص می شود.

قیمت ایمپلنت کامل دندان چقدر است؟
قیمت ایمپلنت کامل دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور کلی از قیمت 80.000.000 میلیون تومان تا 150.000.000 میلیون تومان برای هر فک است و برای بهترین ایمپلنت کامل تا 200 میلیون تومان می باشد.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

بیشتر بخوانید مشاهده قیمت ایمپلنت از طریق لینک زیر وارد صفحه قیمت ایمپلنت دندان در سال 1403 شوید.

در این صفحه قیمت 15 نوع ایمپلنت دندان را با زمان ضمانت و کشور سازنده شرح داده ایم که میتوانید تصمیم درستی در زمینه انتخاب نوع ایمپلنت دندان خود داشته باشید.

قیمت ایمپلنت کامل
قیمت ایمپلنت دندان کامل

قیمت ایمپلنت کامل دندان یا هزینه ایمپلنت فول موس

عبارت ایمپلنت فول موس دندان به ایمپلنت کامل فک بالا و پایین در دهان اشاره دارد، در این روش کاشت دندان حرفه‌ای پایه های فلزی ایمپلنت در ساختار عمیق استخوان فک جاساز می‌شوند و سپس روکش ایمپلنت دندان روی آن‌ها قرار می‌گیرد.

قیمت ایمپلنت کامل یا فول موس بر اساس فاکتورهای مختلفی قابل تغییر است، در این مقاله مهم‌ترین عوامل اثر گذار بر افزایش قیمت ایمپلنت کامل معرفی می‌شود، برای مطلع شدن از شرایط قیمت ایمپلنت کامل دندان در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت ایمپلنت کامل فک یا هزینه ایمپلنت کامل دندان

هزینه ایمپلنت کامل فک بالا و پایین دهان نیز همچون ایمپلنت فول موس است و هدف ارائه زیبایی کامل به تمامی دندان‌های موجود در دهان فرد را دنبال می‌کند، تعرفه قیمت‌ ایمپلنت کامل دندان در طول زمان و برحسب شرایط متفاوت است.

مثلا قیمت ایمپلنت کامل فک بالا از حدودا از قیمت 80.000.000 تومان تا 150.000.000 تومان برای ایمپلنت کامل فک بالا با ایمپلنت دندان کره ای می باشد. که بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت ایمپلنت کامل و همچنین معاینه رایگان به دندانپزشکی آیریک مراجعه نمائید.

جدول قیمت ایمپلنت کامل فک بالا- حدود قیمت ایمپلنت کامل

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا (فقط پایه ایمپلنت با روکش)
حداقل قیمت حدودا از 80.000.000 میلیون تومان با توجه به نوع ایمپلنت کامل
حداکثر قیمت حدودا از 150.000.000 میلیون تومان با توجه به نوع ایمپلنت کامل
جدول حداکثر و حداقل قیمت ایمپلنت کامل فک بالا

قیمت ایمپلنت آمریکایی ایمپلنت آمریکایی رو از دست نده…! حتما صفحه قیمت ایمپلنت آمریکایی را مشاهده کنید و با قیمت ایمپلنت آمریکایی آشنا شوید.

قیمت ایمپلنت دندان فول موس نیز به همین صورت است و به نسبت مارک ایمپلنت دندانی که استفاده می شود متغیر است. ایمپلنت کامل فک بالا و پایین قیمت بالاتری نسبت به ایمپلنت کامل فک بالا دارد زیرا تعداد ایمپلنت دندان و پایه های افزایش پیدا میکند.

برای استعلام قیمت دقیق هزینه ایمپلنت کل دندان و هزینه ایمپلنت کامل فک از طریق فرم موجود در این مطلب شماره تماس خود را بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

عوامل مختلفی بر  قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیر گذار هستند، در ادامه با برخی از مهم‌ترین موارد تاثیر گذار بر هزینه ایمپلنت دندان کامل، آشنا شوید.

نوع کانکشن ایمپلنت کامل

فرایند اتصال ایمپلنت به به بافت استخوانی لثه، متریال‌ها و تجهیزات به کار رفته در این فرایند در قیمت نهایی ایملپنت دندان تاثیر گذار است، هر چقدر که پزشک از فرایند کانکشن پیچیده‌تری استفاده کرده باشد هزینه ایمپلنت کل دندان افزایش پیدا خواهد کرد.

نوع ایمپلنت دندان فول موس

انواع ایمپلنت دندان مورد استفاده توسط متخصص ایمپلنت دندان در فرایند ایمپلنت و موفقیت آمیز بودن ایمپلنت کامل دندان، نقش کلیدی دارد، استفاده از تجهیزات گران قیمت‌ برندهای خارجی می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش هزینه ایمپلنت کل دندان‌ها باشد.

دستمزد جراح ایمپلنت کل دهان

یکی از مهم‌ترین موارد تاثیر گذار بر قیمت هزینه ایمپلنت کل دهان، میزان دستمزد مدنظر جراح جهت اجرای فرایند ایمپلنت کامل دندان می‌باشد، اصولا برای دستمزد جراحان برای انجام ایمپلنت کامل دندان، تعرفه ثابتی تعریف نشده است و این هزینه می‌تواند بر اساس میزان تخصص، تجربه و نظر جراح، کاملا متغیر باشد.

فراموش نکنید که مطرح کردن هزینه‌های سنگین از طرف تیم جراحی جهت انجام ایمپلنت کامل دندان و زیاد بودن غیر منطقی تعرفه ایمپلنت فول موس نمی‌تواند یک معیار منطقی جهت سنجش کیفیت خدمات ایمپلنت باشد.

گاهی اوقات شما می‌توانید با مراجعه به یک کلینیک معتبر با پرداخت هزینه معقول، بهترین خدمات ایمپلنت کامل دندان را دریافت کنید.

برند ایمپلنت کامل

امروزه در سراسر دنیا شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید ایمپلنت دندان جهت ارائه به افراد برای زیبا سازی دندان‌هایشان می‌کنند، به هر میزانی که برند ارائه کننده ایمپلنت از شهرت و اعتبار بیشتری برخوردار باشد در همان میزان، هزینه ایمپلنت کامل دندان افزایش پیدا خواهد کرد.

فراموش نکنید که نوع ایمپلنت به کار رفته برای دندان‌ها از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورت استفاده از ایمپلنت بی‌کیفیت احتمال آسیب دیدن بافت لثه و دندان وجود دارد، پس به بهانه پرداخت پول کم‌تری در قبال هزینه ایمپلنت کامل دندان، از انواع ایمپلنت‌های بی‌کیفیت و ناکارآمد استفاده نکنید!

درمان‌های مختلف در ناحیه فک بالا و پایین

زمان انجام ایمپلنت کامل دندان‌ها به علت درگیر بودن تمامی دندان‌های دهان، احتمال نیاز به انجام برخی از درمان‌های مختلف  همچون عصب کشی، یا تزریق پودر استخوان جهت افزایش تراکم استخوانی در ناحیه فک  و … بسیار زیاد است.

به همان میزانی که تعداد نیاز به اعمال درمان‌های جانبی در ناحیه فک وجود دارد، هزینه ایمپلنت کل دهان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

هزینه‌های جانبی ایمپلنت کامل

فراموش نکنید که در مسیر ایمپلنت کامل دندا‌ن‌ها شما تنها با هزینه جراح ایمپلنت و مخارج اتاق جراحی سروکار ندارید بلکه باید مخارجی همچون هزینه‌های ویزیت، مراقبت‌های پس از درمان، انواع هزینه عکس‌برداری  و… را نیز جزو هزینه ایمپلنت کامل دندان به حساب آورید.

قیمت ایمپلنت فوری پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه قیمت ایمپلنت فوری دیدن کنید و بصورت کامل با ایمپلنت فوری آشنا شوید.

مزایای استفاده از ایمپلنت کامل فول موس چیست؟

چنانکه قصد استفاده از خدمات ایمپلنت دندان را دارید بهتر است بدانید که بناست با کمک این روش جراحی نوین، دنیایی از زیبایی و جذابیت را به صورت‌تان هدیه دهید، در ادامه با مهم‌ترین مزایای ایمپلنت کامل دندان آشنا شوید.

1- حفظ حالت فک

زمان انجام ایمپلنت کامل دندان‌ها حالت طبیعی فک بیمار حفظ می‌شود و هیچ گونه برآمدگی یا ظاهر نامناسب برای بیمار ایجاد نخواهد شد.

2- بهبود اعتماد به نفس

زیبایی دندان‌ها یکی از مهم‌ترین اصول داشتن اعتماد به نفس برای افراد است، با انجام ایمپلنت کامل فک بالا و پایین، اعمتماد به نفس شما به طرز معجزه‌آسایی افزایش پیدا خواهد کرد.

3- طبیعی بودن

طبیعی بودن ایمپلنت کامل دندان، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این روش درمانی است که استفاده از آن را واجب می‌کند، افراد پس از مشاهده چهره شما به هیچ وجه، متوجه ایمپلنت بودن دندان‌ها و غیر طبیعی بودن‌شان نخواهند شد!

سوالات رایج در رابطه با ایمپلنت کامل دندان

اگر شما نیز قصد استفاده از ایمپلنت کامل فک بالا و پایین جهت زیباتر کردن ظاهر دندان‌هایتان را دارید احتمالا پرسش‌های مختلفی در این باره در ذهن شما وجود دارد، در ادامه برخی از سوالات رایج پیش از استفاده از خدمات ایمپلنت کامل دندان، معرفی می‌شود.

آیا درخواست کاهش هزینه ایمپلنت کامل دندان از تیم متخصص، پیشنهاد خوبی است؟

شاید شما وسوسه شوید برای کاهش هزینه‌های ایمپلنت کامل دندان به تیم متخصص، پیشنهاد استفاده از مواد و متریال‌های ارزان‌تر جهت کم کردن قیمت ایمپلنت کامل دندان را ارائه کنید، به علت حساسیت بالای فرایند ایمپلنت دندا‌ن‌ها این کار اصلا ایده خوبی نیست و به هیچ وجه پیشنهاد داده نمی‌شود.

آیا ایمپلنت کامل دندان درد دارد؟

درد کوچکی در ساعات اولیه پیاده سازی ایمپلنت کامل در دندان‌ها و فک افراد احساس می‌شود که اهمیت چندانی ندارد و شما می‌توانید به سادگی با مصرف مسکن‌های سبک زیر نظر پزشک، از درد اولیه پس از ایمپلنت کامل دندان‌ها آسوده شوید.

بهترین سن انجام ایمپلنت کامل دندان چیست؟

با توجه به افزایش قیمت ایمپلنت کامل دندان قطعا شما نیز علاقه دارید در بهترین سن، این فرایند درمانی را انجام دهید تا بیشترین بازدهی و تاثیر را از آن مشاهده کنید، اصولا کارشناسان برای انجام ایمپلنت کامل دندانريال سنی که صفحه رشد استخوانی دندان‌ها بسته شده است را توصیه می‌کنند.

این سن برای اکثر افراد در بالای 20 سال قرار دارد، اما نظر نهایی برای انجام ایمپلنت کامل دندان، باید بر اساس تشخیص پزشک معتبر و معتمد ارائه شود، اگر شما هم برای انجام ایمپلنت کامل مردد هستید پیشنهاد می‌شود حتما از مشورت دندان‌پزشک حرفه‌ای کمک بگیرید.

آیا ممنوعیت سیگار بعد از ایمپلنت کامل دندان‌ها حقیقت دارد؟

از نظر متخصصین، استفاده از سیگار در روزهای اولیه ایجاد ایمپلنت در دهان بیمار، کاملا ممنوع است و نباید انجام شود، اما ممنوعیت 100% استعمال دخانیات در هفته‌ها بعد از ایجاد لمینت دندان وجود ندارد ولی بهتر است جهت افزایش ماندگاری و زیبایی لمینت، افراد از مصرف سیگار خودداری کنند.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

ایمپلنت کامل دندان در کلینیک آیریک

امروزه از ایمپلنت دندان کامل به عنوان جادوی زیبایی دهان و دندان افراد یاد می‌شود، این روش درمانی می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی بر جذابیت لبخند شما بگذارد، چنانکه بابت از دست دادن دندان‌هایتان رنج می‌برید و به به‌دنبال یک روش مطمئن و امن جهت دستیابی به زیبایی در دندان‌هایتان هستید، بی‌شک ایمپلنت دندان کامل همان چیزی است که شما را به رویایتان می‌رساند.

با دریافت خدمات ایمپلنت کامل دندان از کلینیک آیرنیک، به هیچ وجه نیاز نیست که نگران بالا بودن  قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین باشید چون شما می‌توانید با کمک کلینیک آیرنیک این خدمات را با کم‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، دریافت کنید ولذت ببرید.

برای داشتن دندان‌های رویایی‌تان تیم ما در خدمت شماست، برای دریافت خدمات ایمپلنت کامل با کم‌ترین هزینه ایمپلنت کامل دندان دندانپزشکی آیریک را فراموش نکنید.

4.8/5 - (151 امتیاز)

جستجوی کاربران برای این مقاله :