قیمت ایمپلنت آمریکایی سال 1402 – انواع ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت دندان آمریکایی جزو بهترین ایمپلنت های موجود در بازار هستند که انواع مختلفی دارند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر در تهران 18.000.000 تومان با روکش سرامیکی است و قیمت ایمپلنت آمریکایی بیکن bicon در تهران 20.000.000 میلیون تومان است.

اکثر برند‌های ایمپلنت دندان آمریکایی تحت لیسانس کمپانی های آمریکایی بوده اما در کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی تولید میشوند.

در این مطلب قصد داریم 2 نوع ایمپلنت دندان آمریکایی را معرفی کنیم که جزو بهترین و پرطرفدارترین ایمپلنت های آمریکایی هستند و در کشور عزیزمان ایران هم در بین بیماران و پزشکان بسیار محبوب هستند.

همچنین پس از انواع ایمپلنت آمریکایی در ادامه می توانید جدول قیمت ایمپلنت آمریکایی را مشاهده کنید که با جزئیات کامل قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی را برای شما شرح می دهیم.

یکی از عوامل موثر در موفقیت ایمپلنت دندان، جنس و کیفیت برندی است که انتخاب میکنید. همچنین عوامل دیگری مانند موارد پایین در موفقیت آمیز بودن کاشت ایمپلنت دندان آمریکایی موثر هستند.

  • مراقبت بعد از کاشت ایمپلنت دندان
  • تجربه و تخصص پزشک ایمپلنت
  • رعایت بهداشت دهان و دندان
  • تراکم استخوان فک
  • سلامث لثه

قبل از هر چیز اگر میخواهید که از تخفیفات ویژه ما بهره‌ مند شوید و معاینه رایگان توسط متخصص ایمپلنت دندان و رزرو وقت انجام دهید در فرم زیر نام و شماره تماس خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

قیمت ایمپلنت آمریکایی در سال 1402 چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی در مقایسه با ایمپلنت کره ای، آلمانی و سایر برندها گران تر است. قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر در دندانپزشکی آیریک 18.000.000 تومان با روکش سرامیکی است و قیمت ایمپلنت آمریکایی bicon بیکن 20.000.000 میلیون تومان است.

ایمپلنت دندان آمریکایی از نظر کیفیت با ایمپلنت دندان سوییسی در رقابت هستند و جزو بهترین ایمپلنت های جهان هستند که کیفیت و طول عمر بالایی دارند.

اگر تاکنون به دلیل قیمت ایمپلنت آمریکایی نتوانسته اید دندان های از دست رفته خود را جایگزین کنید با همکاران ما در کلینیک دندانپزشکی آیریک تماس بگیرید و از شرایط ویژه کاشت ایمپلنت دندان آیریک مطلع شوید.

رو صورتت لبخند بکار
گروه تخصصی دندانپزشکی آیریک با کمترین هزینه دندان های از دست رفته شما را با بالاتین کیفیت جایگزین خواهد کرد و می توانید از ایمپلنت دندان ارزان و همچنین پرداخت قسطی (ایمپلنت دندان قسطی) لذت ببرید.

قیمت ایمپلنت دندان زیمر

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم ایمپلنت آمریکایی زیمر یکی از بهترین ایمپلنت دندان آمریکایی است که امروز در بین پزشکان و بیماران محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و همچنین دارای کیفیت بالا و درصو موفقیت بسیار قابل قبولی می باشد. در ادامه جدول قیمت ایمپلنت دندان زیمر را مشاده می کنید.

جدول قیمت ایمپلنت آمریکایی – ایمپلنت دندان زیمر

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت زیمرضمانت
ایمپلنت آمریکایی ایمپلنت آمریکایی زیمر Zimmer18.000.000 تومانمادام‌ العمر
جدول قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی زیمر

انواع ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت آمریکایی انواع مختلفی دارد و بهتر است قبل از انتخاب ایمپلنت دندان آمریکایی انواع آنرا بشناسید.

کشور آمریکا یکی ازکشورهای تولید کننده تجهیزات پزشکی و ایمپلنت دندان باکیفیت عالی (سطح A) در جهان می باشد. برند های تولید کننده ایمپلنت دندان آمریکایی در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته اند و محصولات خود را با طراحی خاص ارائه داده اند.

برند های مختلفی از ایمپلنت دندان آمریکایی وجود دارد در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با آنها آشنا کنیم و درباره مزیت های هر برند صحبت کنیم.

ایمپلنت آمریکایی زیمر

(Zimmer)

ایمپلنت آمریکایی زیمر یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های آمریکایی است و به دلیل کیفیت بسیار خوب، محبوبیت و رضایتمندی بالایی در میان بیماران پیدا کرده است. درفیکسچر این ایمپلنت دندان از فلز تیتانیوم استفاده شده است . تیتانیوم دارای سازگاری بالایی با بدن است و در طول زمان کمتر دچار خوردگی میشود.

ویژگی های منحصر به فردی باعث شده است تا ایمپلنت آمریکایی زیمر به نسبت سایر برند های آمریکایی دارای قیمت بالاتری است.

قیمت هر واحد ایمپلنت دندان آمریکایی زیمر 18 میلیون تومان می باشد که در صورت نیاز به درمان های جانبی و پیش از کاشت ایمپلنت، درمان هایی مانند جراحی، پیوند استخوان، کشیدن دندان و یا سینوس لیفت بر قیمت نهایی ایمپلنت دندان آمریکایی زیمر افزوده می شود.

یکی از نکات بسیار مهم ضمانت ایمپلنت دندان زیمر است که به صورت مادام العمر میباشد. برای تعیین وقت مشاوره رایگان جهت کاشت ایمپلنت دندان آمریکایی با شماره تلفن کلینیک دندانپزشکی آیریک 02122860994 و یا 09397777042 تماس بگیرید.

برای مشاهده قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402 حتما از طریق دکمه زیر به صفحه مربوط به قیمت 15 نوع ایمپلنت دندان مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از ایمپلنت دندان بدست بیاورید.

قیمت ایمپلنت دندان

مشاهده قیمت 15 نوع ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آیریک

ایمپلنت آمریکایی اینترالاک

(Intra-Lock)

ایمپلنت آمریکایی اینترالاک حدودا 10 سال است که در ایران فعالیت میکند. و به عنوان ایمپلنت دندان آمریکایی بسیار مستحکم و بادوام مشهور شده است. ایمپلنت دندان اینترالاک بدلیل وجود متریال خاص در فیکسچر و یا همان پایه ایمپلنت دندان، بسیار محکم و بادوام است. همچنین ساختار خاصی که در این ایمپلنت آمریکایی یکار رفته است باعث می شود طول درمان کاهش یابد و به سرعت با استخوان فک جوش می خورد.

قیمت ایمپلنت دندان اینترالاک در سال 1402 و در تهران 20.000.000 تومان می باشد.

ایمپلنت آمریکایی بیکن

(BICON)

شرکت بیکن تولید کننده ایمپلنت آمریکایی بیکن است و طرح اختصاصی  برای ایمپلنت دندان های خود ارائه داد، در این طرح ایمپلنت دندان ها فاقد اسکرو (پیچ) هستند همچنین از locking taper به عنوان کانکشن استفاده کرد که سبب می شود تا با کمترین ضربه وارد حفره شود.

در این طرح طراحی منحصر به فردی روی شیارها انجام شد که سبب میشود سطح تماس با استخوان 30 درصد بیشتر از سایر مدل های ایمپلنت موجود باشد.

ایمپلنت دندان آمریکایی بیکن از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده و تنها ایمپلنت دندان اسکرولس (Screwless) و اولین ایمپلنت با کوتاهترین طول می باشد. فاقد اسکرو و طولی به اندازه 8 میلی متر

سطح مقطع اباتمنت نیم کروی طراحی شده که موجب می شود تا فضای مناسبی برای حفظ لثه و پاپیلا فراهم شودو در نتیجه دارای ظاهر طبیعی تری خواهد بود.همچنین اباتمنت در این برند قابلیت چرخش 360 درجه دارد.

ایمپلنت امریکایی بیکن فیکسچرهای خود را در سه گروه : ایمپلنت بیکون short، ایمپلنت بیکن مکس  BICON Max 2/5  و NARROW BICON  طراحی کرده است. هرکدام از این مدل ها دارای ویژگی های منحصربه فردی است که سبب سهولت در کار و محبوبیت این مارک ایمپلنت در بین متخصصین، ایمپلنتولوژیست ها و حتی بیماران شده است.

ایمپلنت آمریکایی Short ایمپلنت آمریکایی Short

ایمپلنت آمریکایی Short از فلز تیتانیوم ساخته شده و پایه آن  حدود 6 تا 8 میلیمتر طراحی شده است و به نسبت اندازه پایه سایر ایمپلنت ها که 12 تا 18 میلیمتر هستند کوتاه تر است.

ایمپلنت آمریکایی Bicon Max 2.5 ایمپلنت آمریکایی Bicon Max 2.5

ایمپلنت دندان آمریکایی بیومکس 2.5 از جنس تیتانیوم و برای کاشت دندان در فک بالا طراحی شده است. پزشکان متخصص ما در کلینیک تخصصی آیریک متناسب با ناحیه دندان های از دست رفته، از میان چهار سایز مختلف ایمپلنت بیکون مکس، بهترین گزینه را برای ایمپلنت دندان های شما انتخاب میکنند.

ایمپلنت آمریکایی سینتوگرفت

(synthograft)

ایمپلنت دندان آمریکایی سینتوگرفت از سرامیک ساخته شده است. در طراحی این ایمپلنت دندان از ساختار نانو و میکرو متخلخل استفاده شده است و باتوجه به ساختار و طراحی خاص این ایمپلنت دندان سرعت جوش خوردن، بهبودی و همچنین پایداری آن افزایش یافته است.

همین امر سبب شده تا به سرعت در بین دندان پزشکان و بیماران محبوبیت کسب کند. قیمت ایمپلنت دندان امریکایی سینتوگرفت به نسبت سایر برند های امریکایی بالاتر است.

در این مقاله بهترین برندهای ایمپلنت آمریکایی را به شما عزیزان معرفی کردیم و امیدواریم مورد توجه شما قرارگرفته باشد. برای اطلاع از قیمت ایمپلنت آمریکایی با شماره های کلینیک دندانپزشکی آیریک تماس بگیرید. و یا فرم موجود در ابتدای مقاله را پر کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اگر سوال و یا نکته خاصی در ذهنتون هست با ما در قسمت کامنت ها در میون بزارید. خوشحال میشیم.

4.7/5 - (34 امتیاز)

جستجوی کاربران برای این مقاله :