قیمت لمینت دندان 1403 + انواع لمینت دندان با قیمت (اقساط ویژه)

قیمت لمینت دندان نسبت به دیگر روش های زیبایی دندان بالاتر است که به دلیل کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت لمینت می باشد.

قیمت لمینت دندان 1403 در دندانپزشکی آیریک از 4.000.000 میلیون تا 10.000.000 تومان قیمت هر واحد لمینت است و قیمت لمینت دندان طرح لبخند 7.000.000 الی 10.000.000 میلیون است.

هزینه لمینت دندان کل دهان (لمینت دندان کامل) در تهران حدودا 50.000.000 تا 120 میلیون تومان است.

 1. قیمت لمینت دندان سرامیکی vita ویتا 4.000.000 میلیون تومان
 2. قیمت لمینت دندان ایمکس 5.900.000 میلیون تومان تخفیف ویژه جشنواره
 3. لمینت دندان سرامیکی ایمکس 7.000.000 میلیون تومان تخفیف ویژه جشنواره
 4. لمینت دندان سرامیکی IPS قیمت 7.000.000 میلیون تومان
 5. لمینت دندان فلدسپاتیک درجه 1 قیمت 10.000.000 میلیون تومان تخفیف جشنواره 8.000.000
 6. قیمت لمینت دندان فک بالا (لمینت طرح لبخند) 30 الی 70 میلیون تومان

در دندانپزشکی آیریک مشاوره لمینت دندان رایگان است.

مشاوره رایگان و رزرو وقت

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان چیست؟ لمینت دندان (لمینت دندان به انگلیسی Dental laminate)

لمینیت پرطرفدارترین روش زیبایی دندان ها و طرح لبخند است که روکشی ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک یا شیشه می و جهت زیبایی و درخشندگی طرح لبخند استفاده می شود.

لمینت یا ونیر دندان veneers-laminates لایه ای بسیار نازک است که ضخامت آن حدودا 0.2 الی 0.5 سانتیمتر است و براحتی بر روی دندان های شما قرار میگیرند.

لمینت دندان با چسب مخصوص بر روی دندان های اصلی چسبانده می شود و می تواند از سطح دندان ها در برابر آسیب محافظت کند.

لمینت دندان طرفداران بسیار، کاربرد و مزایای فراوانی دارد. در ادامه در مورد لمینت دندان قیمت 1402 ، قیمت لمینت دندان طرح لبخند و همچنین بهترین نوع لمینت دندان در تهران صحبت خواهیم کرد.

عکس لمینت دندان
قیمت لمینت دندان

سوالات متداول در مورد لمینت دندان و قیمت

قیمت بهترین لمینت دندان چقدر است؟
بهترین لمینت دندان، لمینت دندان سرامیکی است. قیمت هر واحد لمینت دندان در سال 1402 قیمت 7.000.000 تومان می باشد.
لمینت دندان چگونه است؟
لمینت دندان روکشی ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک یا شیشه است که برای اصلاح طرح لبخند استفاده می شود و توسط چسب مخصوصی بر روی دندان ها چسبانده می شود.
انواع لمینت دندان چیست؟
انواع لمینت دندان به دو دسته لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی تقسیم می شوند. لمینت دندان سرامیکی و کامپوزیتی هرکدام تفاوت ها و مزیت های خاص خود را دارند.

فیلم لمینت دندان طرح لبخند

هزینه لمینت دندان کل دهان چقدر است؟

هزینه لمینت کل دهان حدودا از 50.000.000 میلیون تا 150.000.000 میلیون تومان می باشد که به جنس و مارک لمینت دندان بستگی دارد و بر اساس تعداد لمینت متغیر است.

لمینت دندان کل دهان به دو نوع تقسیم می شود لمینت کل دهان در فک بالا که به لمینت دندان طرح لبخند شناخته می شود و شامل 10 واحد لمینت دندان یا 10 دندان می شود.

و همچنین لمینت دندان کل دهان یا هر دوفک که شامل لمینت فک بالا و پایین است و شامل 20 واحد لمینت دندان یا 20 عدد دندان می شود و حدودا 150 میلیون تومان هزینه لمینت کل دهان است.

قبل از مشاهده جدول قیمت لمینت برای رزرو وقت و مشاوره رایگان با پزشک متخصص حتما از طریق فرم زیر شماره تماس خود را بگذارید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید با شماره 02122860994 تماس بگیرید.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.
با توجه به بررسی هایی که برای قیمت لمینت دندان در شهرهای دیگر مانند: قیمت لمینت دندان در اصفهان و قیمت لمینت دندان در مشهد مشخص شد که قیمت لمینت دندان در تهران تفاوت زیادی با دیگر شهرها ندارد.

در کلینیک دندانپزشکی آیریک همواره به فکر ارائه بهبود خدمات هستیم تا بتوانیم بهترین قیمت لمینت دندان را در محیطی آرام و لوکس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

انجام لمینت دندان بدون جراحی و با کمترین میزان تراش انجام میگیرد بعد از جدول هزینه لمینت دندان در ادامه می توانید شرایط لمینت دندان قسطی را نیز مشاهده کنید.

عکس لمینت دندان سرامیکی
قیمت لمینت دندان در سال 1402

قیمت لمینت دندان 1403 چقدر است؟

قیمت لمینت دندان 1403 در تهران از هر واحد 4.000.000 میلیون تومان تا 7.000.000 میلیون تومان می باشد.

قیمت بهترین لمینت دندان طرح لبخند 7.000.000 تا 10.000.000 میلیون تومان می باشد. قیمت هر واحد لمینت با توجه به جنس و مارک لمینت فرق میکند.

میزان هزینه لمینت دندان بر طبق جنس لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، مارک لمینت دندان، تعداد دندان هایی که به لمینت دندان نیاز دارند تعیین می شوند و این موارد همیشه در قیمت لمینت تاثیرگذار هستند.

در ادامه این مطلب می توانید جدول قیمت لمینت دندان در سال 1403 را مشاهده کنید و بعد از آن به ترتیب به سراغ انواع لمینت دندان با قیمت – بهترین نوع لمینت دندان – عوارض لمینت دندان و طول عمر لمینت دندان می رویم. بروزرسانی قیمت تیر ماه 1403

جدول قیمت لمینت دندان 1402 – لمینت دندان های پرطرفدار

نوع لمینت دندانقیمت لمینت دندان (هرواحد)
لمینت دندان لمینت دندان زیرکونیا2.200.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی Vita4.000.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان ایمکس5.900.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی ips7.000.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان فلدسپاتیک10.000.000 تومان
جدول قیمت لمینت دندان

قیمت و شرایط لمینت دندان قسطی در تهران

اقساط لمینت دندان در کنار قیمت مقرون بصرفه یکی از شرایط ویژه ای است که در دندانپزشکی آیریک برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

همانطور که در جداول بالا مشاهده کردید قیمت لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک بسیار مناسب است اما لمینت دندان قسطی را نیز ارائه میدهیم تا شرایط پرداخت مناسبی برای شما بوجود آمده باشد.

جدول شرایط قیمت لمینت دندان قسطی

پیش پرداخت (درصد)اقساط ماهیانهنوع اقساط
30% پرداخت اولیه2 الی 4 ماهچک
50% پرداخت اولیه2 الی 6 ماهچک
جدول لمینت دندان قسطی

با لمینت دندان قسطی می توانید بدون نگرانی و دغدغه نسبت به هزینه لمینت دندان از لبخندی زیبا و درخشان در دندانپزشکی آیریک بهره مند شوید.

برای رفاه حال شما عزیزان استفاده از طرح لمینت دندان قسطی تهران در دندانپزشکی آیریک بدون سود می باشد و می توانید با خیالی آسوده لبخندی زیبا داشته باشید.

قیمت لمینت دندان طرح لبخند

قیمت لمینت دندان طرح لبخند چقدر است؟ بهترین لمینت دندان در تهران چیست؟ در این قسمت بهترین لمینت دندان را همراه قیمت و جدول هزینه لمینت دندان سرامیکی معرفی خواهیم کرد.

بصورت کلی قیمت لمینت دندان طرح لبخند که بهترین لمینت دندان در تهران محسوب می شود از قیمت 7.000.000 تومان تا 10.000.000 میلیون تومان قیمت هر واحد لمینت دندان در سال 1403 می باشد که دارای ضمانت 15 سال است.

لمینت دندان سرامیکی به عنوان بهترین نوع لمینت دندان و زیباترین لمینت دندان شناخته می شود که از درخشندگی و استحکام فوق العاده بالایی برخوردار است.

لمینت دندان طرح لبخند دارای کمترین میزان ضخامت است که در هنگام چسباندن با حداقل تراش بر روی دندان اصلی شما قرار میگیرد.

لمینت دندان طرح لبخند بهترین نوع لمینت دندان است که جهت اصلاح فرم دندان ها، اصلاح رنگ و شکل دندان استفاده می شود.

بهترین نوع لمینت دندان چیست؟

بهترین نوع لمینت دندان در تهران ، لمینت دندان های سرامیکی هستند که درخشندگی و مقاومت بالایی دارند و همچنین با کمترین ضخامت ممکن طراحی می شوند.

لمینت دندان سرامیکی بالاترین کیفیت و طول عمر را دارد که در جدول زیر میتوانید قیمت لمینت دندان سرامیکی را مشاهده کنید.

جدول قیمت بهترین لمینت دندان طرح لبخند

نوع لمینت دندانضمانتقیمت لمینت دندان (هر واحد)
بهترین لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی ips15 سال7.000.000 تومان
بهترین لمینت دندانلمینت دندان فلدسپاتیک15 سال10.000.000 تومان
بهترین لمینت دندان لمینت دندان طلابر حسب قیمت روز طلا
جدول قیمت بهترین لمینت دندان
لمینت دندان طرح لبخند
لمینت دندان طرح لبخند

لمینت دندان طرح لبخند یا لمینت دندان بازیگران معمولا برای طرح های فانتزی بکار می رود که به طرح لبخند فانتزی نیز معروف است.

این نوع لمینت بدلیل درخشندگی و سفیدی بسیار زیاد به لمینت دندان طرح لبخند شناخته شده است و طرح لبخندی بسیار زیبا و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آیریک انواع طرح لبخند و همچنین لمینت دندان طرح لبخند قبل و بعد را مشاهده کنید و از کیفیت و جنس لمینت دندان ها و ظرافت کار آگاه شوید.

قیمت ایمپلنت دندان برای مشاهده قیمت ایمپلنت دندان و آگاهی از قیمت 15 نوع ایمپلنت دندان به صفحه قیمت ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

هزینه بلیچینگ دندان سفید کردن دندان برای مشاهده قیمت بلیچینگ دندان در سال 1403 و راه های سفید کردن دندان به صفحه هزینه بلیچینگ دندان مراجعه کنید.

عکس لمینت دندان قبل و بعد

عکس لمینت دندان یکی از روش هایی هست که می توانید ظاهر بعد از لمینت دندان را مشاهده کنید و نسبت به ظاهر دندان های خود تصمیم بگیرید همچنین در عکس لمینت طرح لبخند می توانید زیبایی و درخشش طرح لبخند خود را مشاهده کنید.

در این بخش عکس لمینت دندان قبل و بعد در دندانپزشکی آیریک را مشاهده کنید و کیفیت و ظرافت بالای لمینت دندان را ببینید.

عکس لمینت دندان قبل و بعد
عکس لمینت دندان قبل و بعد
عکس بعد لمینت دندان
عکس بعد لمینت دندان
عکس قبل لمینت دندان
عکس لمینت دندان
عکس لمینت دندان آیریک
عکس لمینت دندان
عکس لمینت دندان
عکس لمینت دندان طرح لبخند
لمینت دندان طرح لبخند

انواع لمینت دندان

لیمنت دندان ها به دو دسته لمینت دندان سرامیکی و لمینت کامپوزیتی تقسیم می شوند. لمینت دندان سرامیکی و کامپوزیتی هرکدام تفاوت ها و مزیت های خاص خود را دارند و نحوه ساخت و کاربرد هرکدام متفاوت است.

لمینت دندان کامپوزیتی

لمینت دندان کامپوزیتی یا ونیر کامپوزیت، موادی همرنگ دندان هستند که عموما در مطب ساخته می شوند و نیازی به لابراتوار دندانسازی ندارند. همانطور که از نام این لمینت دندان مشخص است از جنس کامپوزیت یا همان مواد ترمیم دندان است. لمینت کامپوزیتی غالبا در یک جلسه یا حداکثر دو جلسه درمانی بر روی دندان کارگذاشته می شود.

با لمینت دندان کامپوزیتی شما در سریعترین زمان ممکن به دندان هایی درخشان و لبخندی زیبا می رسید.

انواع لمینت دندان
انواع لمینت دندان

لمینت دندان سرامیکی

لمینت دندان سرامیکی پوسته ای بسیار نازک از جنس سرامیک است که به آن (پرسلن ونیر) نیز میگویند. این نوع لمینت دندان پس از اینکه مقدار بسیار ناچیزی تراش توسط پزشک متخصص پروتز داده شد، قالبگیری می شوند و در لابراتوار دندانسازی لمینت های سرامیکی شما با ظرافت ساخته می شوند.

ضخامت لمینت دندان سرامیکی بسیار کم و در حد 0.5 میلیمتر است که با دقت بالا توسط متخصص پروتز بر روی سطح دندان های اصلی شما قرار می گیرد. زمان ساخت لمینت دندان های سرامیکی بیشتر است و برای انجام کار دفعت بیشتری باید به دندانپزشکی مراجعه کنید.

همچنین کاربرد و مزایای لمینت دندان سرامیکی بیشتر از لمینت کامپوزیتی است و از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است.

مزایای لمینت دندان سرامیکی

 • مقاومت و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه
 • عدم تغییر رنگ و زرد شدن 
 • طول عمر بسیار زیاد (حدودا 10 سال)
 • اصلاح و پوشش بهم ریختگی و عیوب دندان ها 
 • درخشندگی بالا و زیبایی فوق العاده

هر درمانی به همراه مزایا و زیبایی هایی که دارد معایبی نیز دارد که باید قبل از اقدام بصورت کامل در مورد مزایا و معایب آن آگاهی داشته باشیم در بخش بالا مزایای لمینت دندان سرامیکی را توضیح دادیم که به نسبت دیگر لمینت دندان ها مزایای بیشتری دارد اما بد نیست معایب لمینت دندان سرامیکی را هم بدانید.

معایب لمینت دندان سرامیکی

 • طول درمان بیشتر نسبت به لمینت دندان کامپوزیتی
 • نیاز به تراش خوردن سطح دندان ها 
 • نیاز به بی حسی موضعی در طول درمان 
 • هزینه بیشتر نسبت به دیگر لمینت دندان ها
 • عدم امکان ترمیم لمینت دندان در صورت شکستگی و…

فیلم لمینت دندان قبل و بعد

در این فیلم لمینت دندان خانم دکتر فدوی در دندانپزشکی آیریک، مراحل تراش دادن لمینت دندان و میزان تراش لمینت را به شما توضیح میدهند تا متوجه شوید که تراش لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک بسیار با ظرافت و حساسیت بالا انجام میشود تا هیچگونه آسیبی به دندان های شما وارد نشود.

فیلم لمینت دندان

همه افرادی که بدنبال اصلاح ظاهر و ترمیم دندان های خود هستند، می توانند از درمان لمینت دندان استفاده کنند. اما به دلیل اینکه امروزه روش های ترمیمی و زیبایی بسیاری وجود دارند، باید در انتخاب روش درمانی مد نظر خود

بهتر است قبل از انجام لمینت دندان از حتما آگاهی کامل داشته باشید که برای چه می خواهید این درمان زیبایی را انجام دهید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات عالی بهره مند شوید.

با کلینیک دندانپزشکی آیریک رو صورتت لبخند بکار !
متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی آیریک در میرداماد با مشاوره و ویزیت رایگان در خدمات شما عزیزان هستند تا بهترین درمان را با توجه به وضعیت دهان و دندان و بودجه مورد نظر شما انتخاب کنند.
عمر لمینت دندان
طول عمر لمینت دندان

عمر لمینت دندان چقدر است؟

لمینت دندان سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی از مقاومت، استحکام و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. البته همه اینها در صورتی است که از بهداشت و رسیدگی به دندان هایتان غافل نشوید.

عمر لمینت دندان در صورتی که بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و به تمامی توصیه های پزشک خود با دقت انجام دهید ماندگاری و طول عمر لمینت دندان می تواند به بیش از 10 الی 15 سال برسد.

مراقبت های لازم بعد از لمینت دندان

حتما تا یک هفته پس از لمینت دندان از خوردن غذاهای بسیار سرد، داغ خودداری کنید. بهتر است از نوشیدنی های رنگی مانند نوشابه و قهوه حداقل استفاده را داشته باشید. بهداشت دهان و دندان را باید بصورت کامل رعایت نمائید.

یکی از مراقبت های مهم لمینت دندان این است که حتما از نخ دندان استفاده کنید و بین لمینت ها را تمیز کنید تا مواد غذایی باعث پوسیدگی دندان ها نشود.

لمینت دندان اگر کیفیت بالایی داشته باشد معمولا از مقاومت و استقامت بالایی برخوردار است اما برای جلوگیری از شکستگی و لب پر شدن لمینت از گاز زدن غذاهای سفت مانند ته دیگ خودداری کنید.

4.8/5 - (616 امتیاز)

جستجوی کاربران برای این مقاله :