قیمت لمینت دندان در سال 1402 + انواع لمینت دندان با قیمت (قسطی)

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان به نسبت دیگر روش های زیبایی دندان ها بالاتر است و بالا بودن هزینه لمینت دندان به دلیل کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت لمینت می باشد.

قیمت لمینت دندان در تهران و در کلینیک دندانپزشکی آیریک در سال 1402 مقرون بصرفه است و در ادامه این مطلب در جدول هزینه لمینت دندان می توانید قیمت لمینت دندان را مشاهده کنید.

در دندانپزشکی آیریک ویزیت و مشاوره رایگان است و توسط متخصص ترمیمی و زیبایی انجام میشود.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

لمینت دندان یا ونیر دندان veneers-laminates روکش هایی ظریف از جنس سرامیک یا شیشه ای هستند که جهت زیبایی دندان ها بکار می روند.

امروزه با توجه به روش های مدرن دندانپزشکی زیبایی، داشتن لبخندی زیبا و درخشان دیگر سخت نیست و با استفاده از لمینت دندان طرح لبخند، بهترین لمینت دندان تهران می توانید از لبخند زیبا لذت ببرید 🙂

لمینت دندان طرفداران بسیار، کاربرد و مزایای فراوانی دارد. در ادامه در مورد لمینت دندان قیمت 1401 ، قیمت لمینت دندان طرح لبخند و همچنین بهترین نوع لمینت دندان در تهران صحبت خواهیم کرد.

عکس لمینت دندان
لمینت دندان

آیا شما قصد انجام دادن لمینت دندان طرح لبخند دارید ؟ آیا به فکر زیبا‌ کردن دندان هایتان با لمینت دندان هستید ؟

اگر این چنین سوالاتی در خصوص لمینت دندان و قیمت لمینت دندان در سال 1401 دارید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

قیمت بهترین لمینت دندان چقدر است ؟
بهترین لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی است. قیمت هر واحد لمینت دندان در سال 1402 قیمت 5.800.000 تومان می باشد.
لمینت دندان چگونه است ؟
لمینت دندان روکشی ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک یا شیشه است که برای اصلاح طرح لبخند استفاده می شود و توسط چسب مخصوصی بر روی دندان ها چسبانده می شود.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان (لمینت دندان به انگلیسی Dental laminate) روکشی ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک یا شیشه است که جهت زیبایی دندان ها و درخشندگی بیشتر دندان استفاده می شود.

امروزه یکی از راه های اصلاح فرم دندان ها استفاده از لمینت دندان بر روی دندان های اصلی است.

لمینت دندان طرح لبخند بهترین نوع لمینت دندان است که جهت اصلاح فرم دندان ها، اصلاح رنگ و شکل دندان استفاده می شود.

لمینت دندان اینگونه است که پزشک بعد از معاینه و باتوجه به جنس و ضخامت لمینت دندان های شما، دندان های اصلی را کمی تراش میدهد و قالبگیری انجام می شود.

لمینت دندان لایه ای بسیار نازک و ظریف است که ضخامت آن حدودا 0.2 الی 0.5 سانتیمتر است و براحتی بر روی دندان های شما قرار میگیرند.

پزشک پس از قالب گیری از دندان های شما، آنها را به لابراتوار دندانسازی میدهد و لابراتوار با دقت بالا این روکش های لمینت را طراحی میکند.

سپس برای چسباندن لمینت دندان، پزشک متخصص روکش های لمینت دندان را براحتی روی سطح صیقلی و صاف دندان های شما می چسباند.

قیمت لمینت دندان 1402

قبل از مشاهده جدیدترین قیمت لمینت دندان در سال 1402 برای رزرو وقت و مشاوره رایگان با پزشک متخصص در کلینیک آیریک حتما از طریق فرم زیر شماره تماس خود را بگذارید تا کارشناسان کلینیک ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید با شماره 02122860994 و 09397777042 تماس بگیرید.

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

قیمت لمینت دندان همیشه موضوعی مهم و البته مبهم در ذهن مراجعه کنندگان می باشد. باید بگوئیم که قیمت لمینت دندان به چند عامل مهم بستگی دارد.

میزان هزینه لمینت دندان بر طبق جنس لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، مارک لمینت دندان، تعداد دندان هایی که به لمینت دندان نیاز دارند و منطقه کلینیک دندانپزشکی شما تعیین می شوند و این موارد همیشه در قیمت لمینت تاثیرگذار هستند.

با توجه به بررسی هایی که برای قیمت لمینت دندان در شهرهای دیگر مانند: قیمت لمینت دندان در اصفهان، قیمت لمینت دندان در بابل و قیمت لمینت دندان در مشهد مشخص شد که قیمت لمینت دندان 1402 در تهران تفاوت زیادی با دیگر شهرها ندارد.

در کلینیک دندانپزشکی آیریک در میرداماد همواره به فکر ارائه بهبود خدمات هستیم تا بتوانیم بهترین قیمت لمینت دندان را در محیطی آرام و لوکس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

انجام لمینت دندان بدون جراحی و با کمترین میزان تراش انجام میگیرد بعد از جدول هزینه لمینت دندان در ادامه می توانید شرایط لمینت دندان قسطی را نیز مشاهده کنید.

قیمت لمینت دندان سال 1400
قیمت لمینت دندان در سال 1401

جدول قیمت لمینت دندان در سال 1402

هزینه لمینت دندان چقدر است؟ ارزانترین قیمت لمینت دندان چنده؟ بهترین لمینت دندان کدام است؟ اینها سوالاتی است که با مطالعه ادامه مطلب متوجه می شوید.

در ادامه این مطلب می توانید جدول قیمت لمینت دندان در سال 1402 را مشاهده کنید و بعد از آن به ترتیب به سراغ انواع لمینت دندان با قیمت – بهترین نوع لمینت دندان – عوارض لمینت دندان و طول عمر لمینت دندان می رویم.

به طور کلی قیمت لمینت دندان 1402 از هر واحد 1.200.000 تا حدودا 7.000.000 تومان می باشد که هرکدام جنس و کیفیت متفاوتی دارند در جدول زیر قیمت تمامی مارک های لمینت دندان ذکر شده است. قیمت فرورین 1402

جدول قیمت لمینت دندان 1402 – لمینت دندان های پرطرفدار

نوع لمینت دندانقیمت لمینت دندان (هر واحد)
لمینت دندان لمینت دندان موقت1.200.000 الی 1.500.000
لمینت دندان لمینت ونیر کامپوزیت1.200.000 الی 2.000.000
لمینت دندان لمینت دندان زیرکونیا2.200.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی Vita3.800.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان ایمکس5.000.000 تومان
لمینت دندان لمینت دندان فلدسپاتیک7.400.000 تومان
جدول قیمت لمینت دندان

قیمت بهترین لمینت دندان طرح لبخند

بهترین نوع لمینت دندان چیست؟ در این قسمت بهترین لمینت دندان را همراه قیمت و جدول هزینه لمینت دندان سرامیکی معرفی خواهیم کرد.

لمینت دندان سرامیکی به عنوان بهترین نوع لمینت دندان و زیباترین لمینت دندان شناخته می شود که از درخشندگی و استحکام فوق العاده بالایی برخوردار است.

همچنین این لمینت دندان دارای کمترین میزان ضخامت است که در هنگام چسباندن با حداقل تراش بر روی دندان اصلی شما قرار میگیرد.

لمینت دندان سرامیکی بالاترین کیفیت و طول عمر را دارد که در جدول زیر میتوانید قیمت لمینت دندان سرامیکی را مشاهده کنید.

جدول قیمت بهترین لمینت دندان ها

نوع لمینت دندانضمانتقیمت لمینت دندان (هر واحد)
بهترین لمینت دندان لمینت دندان سرامیکی ips15 سال5.800.000 تومان
بهترین لمینت دندان لمینت دندان طلابر حسب قیمت روز طلا
جدول قیمت بهترین لمینت دندان
لمینت دندان طرح لبخند
لمینت دندان طرح لبخند

لمینت دندان طرح لبخند یا لمینت دندان بازیگران معمولا برای طرح های فانتزی بکار می رود که به طرح لبخند فانتزی نیز معروف است.

این نوع لمینت بدلیل درخشندگی و سفیدی بسیار زیاد به لمینت دندان طرح لبخند شناخته شده است و طرح لبخندی بسیار زیبا و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آیریک انواع طرح لبخند و همچنین لمینت دندان طرح لبخند قبل و بعد را مشاهده کنید و از کیفیت و جنس لمینت دندان ها و ظرافت کار آگاه شوید.

لمینت دندان قسطی

اقساط لمینت دندان در کنار قیمت مقرون بصرفه یکی از شرایط ویژه ای است که در دندانپزشکی آیریک برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

همانطور که در جداول بالا مشاهده کردید قیمت لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک بسیار مناسب است اما لمینت دندان قسطی را نیز ارائه میدهیم تا شرایط پرداخت مناسبی برای شما بوجود آمده باشد.

جدول شرایط قیمت لمینت دندان قسطی

پیش پرداخت (درصد)اقساط ماهیانهنوع اقساط
40% پرداخت اولیه2 الی 3 ماهچک
60% پرداخت اولیه3 الی 5 ماهچک
جدول لمینت دندان قسطی

با لمینت دندان قسطی می توانید بدون نگرانی و دغدغه نسبت به هزینه لمینت دندان از لبخندی زیبا و درخشان در دندانپزشکی آیریک بهره مند شوید.

قیمت ایمپلنت دندان برای مشاهده قیمت ایمپلنت دندان و آگاهی از قیمت 15 نوع ایمپلنت دندان به صفحه قیمت ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

هزینه بلیچینگ دندان سفید کردن دندان برای مشاهده قیمت بلیچینگ دندان در سال 1402 و راه های سفید کردن دندان به صفحه هزینه بلیچینگ دندان مراجعه کنید.

هزینه لمینت دندان کل دهان چقدر است ؟

هزینه لمینت کل دهان از 40.000.000 میلیون تومان تا 100.000.000 میلیون تومان می باشد که به جنس و مارک لمینت دندان بستگی دارد و بر اساس تعداد لمینت متغیر است.

لمینت دندان کل دهان به دو نوع تقسیم می شود لمینت کل دهان در فک بالا که به لمینت دندان طرح لبخند شناخته می شود و شامل 10 واحد لمینت دندان یا 10 دندان می شود.

و همچنین لمینت دندان کل دهان یا هر دوفک که شامل لمینت فک بالا و پایین است و شامل 20 واحد لمینت دندان یا 20 عدد دندان می شود و حدودا 100 میلیون تومان هزینه لمینت کل دهان است.

عکس لمینت دندان طرح لبخند

عکس لمینت دندان یکی از مزایای لمینت دندان هست که می توانید ظاهر زیبای لمینت را مشاهده کنید و نسبت به ظاهر دندان های خود تصمیم بگیرید همچنین در عکس لمینت طرح لبخند می توانید زیبایی طرح لبخند خود را مشاهده کنید.

در این بخش عکس لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک را مشاهده کنید و کیفیت و ظرافت بالای لمینت دندان را ببینید.

عکس لمینت دندان
عکس قبل و بعد لمینت
عکس لمینت دندان
عکس لمینت دندان
عکس لمینت دندان آیریک
عکس لمینت دندان آیریک
عکس لمینت دندان طرح لبخند
لمینت دندان طرح لبخند

انواع لمینت دندان

لیمنت دندان ها به دو دسته لمینت دندان سرامیکی و لمینت کامپوزیتی تقسیم می شوند. لمینت دندان سرامیکی و کامپوزیتی هرکدام تفاوت ها و مزیت های خاص خود را دارند و نحوه ساخت و کاربرد هرکدام متفاوت است.

لمینت دندان کامپوزیتی

لمینت دندان کامپوزیتی یا ونیر کامپوزیت، موادی همرنگ دندان هستند که عموما در مطب ساخته می شوند و نیازی به لابراتوار دندانسازی ندارند. همانطور که از نام این لمینت دندان مشخص است از جنس کامپوزیت یا همان مواد ترمیم دندان است. لمینت کامپوزیتی غالبا در یک جلسه یا حداکثر دو جلسه درمانی بر روی دندان کارگذاشته می شود.

با لمینت دندان کامپوزیتی شما در سریعترین زمان ممکن به دندان هایی درخشان و لبخندی زیبا می رسید.

انواع لمینت دندان
انواع لمینت دندان

لمینت دندان سرامیکی

لمینت دندان سرامیکی پوسته ای بسیار نازک از جنس سرامیک است که به آن (پرسلن ونیر) نیز میگویند. این نوع لمینت دندان پس از اینکه مقدار بسیار ناچیزی تراش توسط پزشک متخصص پروتز داده شد، قالبگیری می شوند و در لابراتوار دندانسازی لمینت های سرامیکی شما با ظرافت ساخته می شوند.

ضخامت لمینت دندان سرامیکی بسیار کم و در حد 0.5 میلیمتر است که با دقت بالا توسط متخصص پروتز بر روی سطح دندان های اصلی شما قرار می گیرد. زمان ساخت لمینت دندان های سرامیکی بیشتر است و برای انجام کار دفعت بیشتری باید به دندانپزشکی مراجعه کنید.

همچنین کاربرد و مزایای لمینت دندان سرامیکی بیشتر از لمینت کامپوزیتی است و از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است.

مزایای لمینت دندان سرامیکی

  • مقاومت و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه
  • عدم تغییر رنگ و زرد شدن 
  • طول عمر بسیار زیاد (حدودا 10 سال)
  • اصلاح و پوشش بهم ریختگی و عیوب دندان ها 
  • درخشندگی بالا و زیبایی فوق العاده

هر درمانی به همراه مزایا و زیبایی هایی که دارد معایبی نیز دارد که باید قبل از اقدام بصورت کامل در مورد مزایا و معایب آن آگاهی داشته باشیم در بخش بالا مزایای لمینت دندان سرامیکی را توضیح دادیم که به نسبت دیگر لمینت دندان ها مزایای بیشتری دارد اما بد نیست معایب لمینت دندان سرامیکی را هم بدانید.

معایب لمینت دندان سرامیکی

  • طول درمان بیشتر نسبت به لمینت دندان کامپوزیتی
  • نیاز به تراش خوردن سطح دندان ها 
  • نیاز به بی حسی موضعی در طول درمان 
  • هزینه بیشتر نسبت به دیگر لمینت دندان ها
  • عدم امکان ترمیم لمینت دندان در صورت شکستگی و…

فیلم لمینت دندان

در این فیلم لمینت دندان خانم دکتر فدوی در دندانپزشکی آیریک، مراحل تراش دادن لمینت دندان و میزان تراش لمینت را به شما توضیح میدهند تا متوجه شوید که تراش لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک بسیار با ظرافت و حساسیت بالا انجام میشود تا هیچگونه آسیبی به دندان های شما وارد نشود.

فیلم لمینت دندان

همه افرادی که بدنبال اصلاح ظاهر و ترمیم دندان های خود هستند، می توانند از درمان لمینت دندان استفاده کنند. اما به دلیل اینکه امروزه روش های ترمیمی و زیبایی بسیاری وجود دارند، باید در انتخاب روش درمانی مد نظر خود

بهتر است قبل از انجام لمینت دندان از حتما آگاهی کامل داشته باشید که برای چه می خواهید این درمان زیبایی را انجام دهید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات عالی بهره مند شوید.

با کلینیک دندانپزشکی آیریک رو صورتت لبخند بکار !
متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی آیریک در میرداماد با مشاوره و ویزیت رایگان در خدمات شما عزیزان هستند تا بهترین درمان را با توجه به وضعیت دهان و دندان و بودجه مورد نظر شما انتخاب کنند.
عمر لمینت دندان
طول عمر لمینت دندان

عمر لمینت دندان چقدر است ؟

لمینت دندان سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی از مقاومت، استحکام و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. البته همه اینها در صورتی است که از بهداشت و رسیدگی به دندان هایتان غافل نشوید در صورتی که بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و به تمامی توصیه های پزشک خود با دقت انجام دهید ماندگاری و طول عمر لمینت دندان می تواند به بیش از 10 سال برسد.

مراقبت های لازم بعد از لمینت دندان

حتما تا یک هفته پس از لمینت دندان از خوردن غذاهای بسیار سرد، داغ خودداری کنید. بهتر است از نوشیدنی های رنگی مانند نوشابه و قهوه حداقل استفاده را داشته باشید. بهداشت دهان و دندان را باید بصورت کامل رعایت نمائید. برای جلوگیری از شکستگی و لب پر شدن لمینت از گاز زدن غذاهای سفت مانند ته دیگ خودداری کنید.

4.8/5 - (452 امتیاز)