متخصص ایمپلنت دندان در تهران – بهترین دکتر ایمپلنت

دکتر آقاجری متخصص ایمپلنت دندان

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران کیست ؟ بهترین دکتر ایمپلنت دندان چه کسی است ؟ بهترین متخصص ایمپلنت دندان باید بتواند ایمپلنتی را برای فرد انتخاب کند که کمتر با شکست مواجه شود.

اگر بهترین متخصص ایمپلنت دندان کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهد طبق تحقیقاتی که انجام شده است تنها 2 درصد از بیمارانی که روش ایمپلنت دندان را انتخاب می کنند ممکن است با عدم موفقیت و شکست در ایمپلنت روبرو شوند.

عوامل بسیار مختلفی وجود دارد که می تواند بر موفقیت یا عدم موفقیت کاشت تاثیر گذار باشد.

در صورتی که به توصیه های پزشک متخصص ایمپلنت دندان خود گوش کنید و از ایمپلنت خود به خوبی مراقبت کنید قطعا کاشت دندان شما با موفقیت روبرو خواهد شد.

قبل از مطالعه این مطلب، فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما برای معاینه رایگان با شما عزیزان تماس بگیرند.

معاینه و مشاوره رایگان توسط دکتر آقاجری

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.
دکتر آقاجری متخصص ایمپلنت دندان
دکتر صادق آقاجری بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت دندان و اهمیت مراقبت از ایمپلنت

هر اندازه که شما از بهترین متخصص ایمپلنت دندان (implant specialist) برای کاشت ایمپلنت استفاده کنید همان اندازه نیز مراقبت های قبل، حین و بعد از ایمپلنت دندان بر روی موفقیت کاشت تاثیر گذار است.

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آید که چرا برای مراقبت از ایمپلنت های خود باید به دندان پزشک مراجعه کنیم؟

پاسخ این است که پس از کاشت ایمپلنت دندان ها نیازمند بررسی و چکاپ تخصصی است که اینکار توسط متخصص ایمپلنت دندان در تهران انجام می شود.

پس از کاشت ایمپلنت دندان باید یک سری مسائل با دقت بررسی شود که این بررسی نیاز به تصویربرداری با اشعه ایکس دارد. بررسی هایی که باید توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران مانند متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری انجام شود.

این موارد مورد نیاز عبارتند از:

  • اندازه گیری لثه در اطراف ایمپلنت دندان
  • کنترل کردن نحوه و میزان فشاری که در حین جویدن مواد غذایی به دندان ایمپلنت شده وارد می شود.
  • بررسی اتصال و سلامت قطعاتی که در کاشت ایمپلنت دندان دخیل بوده اند
  • ارزیابی میزان مقاومت و استحکام ایمپلنت دندان
  • بررسی نحوه قرار گیری ایمپلنت دندان درون لثه بیمار
دکتر صادق آقاجری متخصص ایمپلنت دندان
دکتر صادق آقاجری

متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری

متخصص ایمپلنت دندان بلافاصله بعد از کاشت ایمپلنت دندان تمامی نکاتی که در نگهداری و مراقبت از ایمپلنت باید رعایت کنید را برایتان شرح می دهد و شما را از هرگونه اشتباه در نگهداری و مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان آگاه می کند.

رعایت بهداشت دهان و دندان یکی از مهمترین توصیه های متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری است.

دکتر صادق آقاجری

همچنین دکتر صادق آقاجری بهترین دکتر ایمپلنت در تهران استراحت کافی و عدم فعالیت های سنگین بدنی را از عوامل موثر برای مراقبت های پس از کاشت دندان می دانند.

دکتر صادق آقاجری از متخصصین برجسته و برتر ایمپلنت دندان در تهران است که بالاترین مدرک این رشته و جراحی لثه در ایران را دارد که فوق تخصص ایمپلنت دندان در تهران محسوب می شود.

قیمت ایمپلنت دندان جهت آگاهی از ایمپلنت دندان قیمت 1400 به مطلب قیمت ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

توضیحات دکتر صادق آقاجری در خصوص عدم موفقیت ایمپلنت دندان

یکی از شایع ترین دلیل های روبرو شدن با شکست در ایمپلنت دندان وجود بیماری های لثه است. در صورتی که بیماری لثه گسترش پیدا کند عفونت اطراف لثه افزایش پیدا می کند و به مرور موجب ایجاد شکست در ایمپلنت می شود.

اگر به دلیل بیماری خاصی تحت درمان شیمی درمانی یا پرتو درمانی هستید بهتر است کاشت ایمپلنت خود را به تعویق بیاندازید.

همچنین افرادی که از سیگار و دخانیات استفاده زیادی دارند روند بهبودی با کندی و شاید عدم موفقیت روبرو شود.

اگر یکی از این شرایط را دارید حتما با دکتر متخصص ایمپلنت دندان خود در میان بگذارید.

بهتر است از هر گونه عاملی که موجب ایجاد شکست و عفونت در ناحیه ایمپلنت می شود دوری کنید و بهداشت دهان و دندان خود را به خوبی رعایت کنید. مراجعه دوره ای هر 6 ماه یک مرتبه به دکتر متخصص ایمپلنت خود را فراموش نکنید.

فیلم توضیحات دکتر آقاجری در مورد سن مناسب ایمپلنت

در این بخش توضیحات دکتر صادق آقاجری متخصص ایمپلنت دندان در تهران را داریم که در مورد سوال متداولی که پرسیده می شود توضیح می دهند.

بیشترین سوالی که بیماران هنگام مراجعه به دندانپزشکی آیریک میپرسند این است که سن مناسب ایمپلنت دندان چند سال است؟

این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید (1 دقیقه) تا با توضیحات متخصص ایمپلنت دندان در تهران (دکتر صادق آقاجری) کاملا به جواب این سوال پی ببرید.

دکتر صادق آقاجری متخصص ایمپلنت دندان

همانطور که مشاهده کردید دکتر صادق آقاجری یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مناسب ترین سن کاشت ایمپلنت دندان را سنین بعد از رشد استخوان و معمولا پس از 18 یا 20 سالگی است.

با توجه به اینکه در این سنین رشد استخوان کامل شده و استحکام کافی برای ایمپلنت دندان را دارد می توان اقدام به کاشت ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت دندان در تهران نمود.

باید توجه داشته باشید که حتما برای اینکار از یک متخصص ایمپلنت دندان باتجربه مشاوره بگیرید و درمانی موفقیت آمیز و راحت را تجربه کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران را بهتر است بشناسید تا بتوانید انتخاب خوبی در متخصص ایمپلنت دندان خود داشته باشید و درمان خوبی را تجربه کنید.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکات در سلامت و موفقیت کاشت دندان انتخاب دکتر متخصص ایمپلنت دندان مناسب است.

دكتر صادق آقاجري متخصص جراحي لثه و ايمپلنت در سال ١٣٨٢ در رشته دندانپزشكي عمومي فارغ التحصيل شد. و با داشتن بورد تخصصی رشته پريو دونتيكس (جراحي لثه) که بالاترین مدرک در جراحی لثه و ایمپلنت دندان است.

با دندانپزشکی آیریک رو صورتت لبخند بکار
ویزیت و معاینه توسط دکتر صادق آقاجری کاملا رایگان است و میتوانید با مراجعه به دندانپزشکی آیریک در تهران از ویزیت رایگان متخصص ایمپلنت دندان بهره مند شوید.
بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران
بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

متخصص ایمپلنت دندان بهترین دکتر ایمپلنت در تهران است که مدرک تخصصی جراحی فک و لثه و ایمپلنت دندان را دارد و همچنین تجربه کافی در زمینه کاشت ایمپلنت را دارد.

دکتر صادق آقاجری با تجربه بیش از 10 سال در جراحی فک و لثه و کاشت ایمپلنت دندان در تهران جزو بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران شناخته شده است و با سوابق درخشان خود دارای آمار موفقیت کاشت ایمپلنت دندان با 95 درصد موفقیت است که بالاترین میزان موفقیت پزشک ایمپلنت دندان است.

دکتر صادق آقاجری دکتر کاشت ایمپلنت دندان و جراحی لثه در تهران هستند که با دارا بودن 2 شعبه دندانپزشکی آیریک در تهران فضایی کافی و مدرن را برای شما عزیزان فراهم آورده اند تا با خیالی آسوده رو صورتتون لبخند بکارید 🙂

ایمپلنت دندان چیه و کار بهترین پزشک ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان پایه ای ثابت از جنس تیتانیوم است که از سه قطعه اصلی تشکیل شده است که عبارتند از پایه ایمپلنت دندان که ممکن است آن را با نام فیکسچر بشنوید و باید درون استخوان فک قرار داده شود و مهم ترین مرحله از کاشت ایمپلنت دندان است.

اباتمنت که در واقع یک اتصال دهنده است که باید تاج دندان را به ایمپلنت متصل کند و در نهایت تاج مصنوعی دندان که اخرین عضو و مهم ترین بخش در طراحی زیبایی دندان است.

معمولا تاج دندان در این روش از جنس سرامیک ساخته می شود تا مانند دندان طبیعی نور را به خوبی بازتاب کند. در نهایت پس از آن که ایمپلنت با استخوان فک به خوبی جوش خورد باید تاج دندان بر روی آن نصب شود تا ظاهر دندان کاملا شبیه به دندان طبیعی شود.

پزشک متخصص ایمپلنت دندان یکی از مهمترین نکات مهم برای موفقیت کاشت ایمپلنت دندان است. سه مورد اصلی برای موفقیت ایمپلنت دندان حیاتی است:

  • مهارت دکتر ایمپلنت دندان
  • جنس و مارک ایمپلنت دندان
  • مراقبت های بعد از کاشت ایمپلنت

موارد بالا اهمیت بسیار بالایی در حفظ کیفیت ایمپلنت دندان و موفقیت آن دارد و حتما در انتخاب پزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان و جنس ایمپلنت وسواس کافی را داشته باشید و بهترین ها را انتخاب کنید تا یک دندان با کیفیت و مادام العمر داشته باشید.

ما در دندانپزشکی آیریک با بهره مندی از متخصصین حرفه ای و مشاروین باتجربه در کنار شما هستیم تا بتوانیم بهترین تجربه دندانپزشکی و کاشت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری را برای شما به ارمغان بیاوریم.

حتما از طریق فرم موجود در این صفحه شماره خود را ارسال کنید تا با ویزیت رایگان در خدمتتون باشیم. 🙂

4.9/5 - (238 امتیاز)