قیمت ایمپلنت دندان تهران (سال 1401)

قیمت ایمپلنت دندان تهران از قیمت 5.000.000 تومان تا 16.000.000 تومان قیمت هر واحد ایمپلنت دندان است. بهترین ایمپلنت دندان و بصرفه ترین قیمت ایمپلنت سال 1401 را با ضمانت نامه معتبر تقدیم شما می کنیم.

در ادامه انواع ایمپلنت دندان با قیمت و مدت ضمانت در دندانپزشکی آیریک را شرح می دهیم. دندانپزشکی آیریک توسط متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری مدیریت میگردد.

کاشت ایمپلنت دندان در آیریک توسط متخصص ایمپلنت و جراحی فک و صورت انجام میگردد که یکی از نکات مهم برای موفقیت ایمپلنت دندان است و ویزیت و مشاوره رایگان است.

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 چقدر است؟ ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

سوالاتی که در مورد ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت دندان همیشه در ذهن بیماران مراجعه کننده به کلینیک دندانپزشکی آیریک وجود دارد و در این مقاله بصورت کامل شما را با ایمپلنت دندان و قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 آشنا کنیم.

این مطلب بصورت مداوم بروزرسانی می شود و قیمت ایمپلنت دندان ها جدید است. بروزرسانی مرداد 1401

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

امروزه ایمپلنت دندان، به عنوان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته و کاشت دندان بکار می رود.

ایمپلنت دندان به صورتی طراحی شده است که ظاهری و عملکردی کاملا شبیه به دندان طبیعی دارد.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان چیست

ایمپلنت دندان چیست ؟

پادکست صوتی ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان Dental Implants امروزه محبوب ترین روش برای پر کردن جای خالی دندان یا دندان های از دست رفته می باشد.

قیمت ایمپلنت دندان نسبت به دیگر روش هایی که برای پر کردن جای خالی دندان استفاده می شوند کمی بالاتر است اما در عوض طول عمر بالاتر و مفیدتری دارد.

کاشت ایمپلنت دندان از سه قسمت اساسی تشکیل شده است: بخش اول پایه ایمپلنت است که مانند یک پیچ درون استخوان فک کاشته می شود.

بخش دوم تاج سرامیکی دندان است که باعث می شود کاشت ایمپلنت ظاهری شبیه به دندان طبیعی داشته باشد و در نهایت اباتمنت است که باعث اتصال تاج سرامیکی دندان به ایمپلنت می شود. 

هزینه انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان در ایران بسیار متفاوت است. انواع ایمپلنت دندان بسیار زیاد هستند و کشورهای مختلفی اقدام به طراحی ایمپلنت دندان میکنند. مانند ایمپلنت کره ای، ایمپلنت سوییسی و…

در ادامه و در جدول پایین قیمت انواع ایمپلنت دندان در تهران را قرار داده ایم. در جدول های پایین می توانید بهترین نوع ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

برای مشاهده انواع ایمپلنت دندان و قیمت آن با ما همراه باشید.

قیمت ایمپلنت دندان
عکس ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 بر حسب عوامل مختلفی تعیین میگردد. در تعیین هزینه ایمپلنت دندان عوامل بسیاری همچون مارک ایمپلنت دندان، کشور سازنده ایمپلنت، ضمانت ایمپلنت و دستمزد متخصص ایمپلنت تاثیر گذار هستند.

در ادامه جدول هزینه ایمپلنت دندان را مشاهده نمائید.

توجه کاشت ایمپلنت با بهترین نوع ایمپلنت در کمترین زمان، توسط متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری انجام میگردد و هزینه ایمپلنت فقط پایه ایمپلنت دندان می باشد و قیمت روکش دندان جداگانه است.

جدول قیمت ایمپلنت دندان ارزان – پرطرفدارترین ایمپلنت های اقتصادی

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت Snuc3.390.000 تومانندارد
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت Sewon medix7.000.000 تومان2 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت بایوتک Neo-biotech5.000.000 تومان5 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت Biotem5.890.000 تومان5 سال
ایمپلنت کره ای Korea ایمپلنت Dio6.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت فرانسوی ایمپلنت Mib4.890.000 تومان10 سال
ایمپلنت ایرانی ایمپلنت ایرانی 3A3.000.000 تومانندارد
لیست قیمت ایمپلنت ارزان

هزینه ایمپلنت ایرانی

جدول هزینه ایمپلنت دندان ارزان را مشاهده کردید که در این بین قیمت ایمپلنت ایرانی را نیز برای شما عزیزان ذکر کردیم. ایمپلنت دندان ایرانی امروزه مورد توجه بسیاری از بیماران و متخصصین ایمپلنت دندان قرار گرفته است.

ایمپلنت ایرانی 3A کیفیت مناسبی دارد و توانسته است با برند های دیگر ایمپلنت دندان رقابت کند. قیمت ایمپلنت ایرانی 3A در حدود 3 میلیون تومان است که می توانید در دندانپزشکی آیریک از ایمپلنت ایرانی با کیفیت مناسب استفاده کنید.

ایمپلنت ایرانی
ایمپلنت ایرانی

در جدول بالا قیمت ایمپلنت دندان ارزان تهران و همچنین قیمت ایمپلنت ایرانی را شرح دادیم تا بصورت کامل از ایمپلنت دندان ارزان آگاه شوید. در جدول بعدی قیمت پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها را ذکر میکنیم.

جدول قیمت ایمپلنت دندان – رایجترین و پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
ایمپلنت سوئیسی ایمپلنت Sic4.500.000 الی 6.000.0005 سال
ایمپلنت سوئیسی 2 ایمپلنت Ihde3.500.000 الی 6.000.0005 سال
ایمپلنت کره ای Koreaایمپلنت مگاژن8.500.000 تومان10 سال
ایمپلنت سوئیسی 1 ایمپلنت اشترومن Neodent10.000.000 تومان20 سال
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت اشترومن
iti (SLA active)
14.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت اشترومن iti (titanium)14.000.000 تومان20 سال
جدول پرطرفدارترین ایمپلنت دندان

جدول قیمت بهترین ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان های معرفی شده در جدول بالا جزو رایجترین ایمپلنت دندان های مورد استفاده در بین پزشکان است و همچنین در بین بیماران نیز طرفداران بسیاری دارد.

در ادامه بهترین ایمپلنت دندان ها را به همراه قیمت و ضمانت آنها معرفی میکنیم همراه ما باشید.

جدول قیمت ایمپلنت دندان – بهترین ایمپلنت دندان ها

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت نئودنت
neodent acqua
11.000.000 تومان10 سال
ایمپلنت آمریکایی ایمپلنت زیمر Zimmer12.000.000 تومانمادام العمر
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت اشترومن
iti (Roxalid)
15.000.000 تومان20 سال
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت اشترومن
iti (Roxalid active )
16.000.000 تومانمادام العمر
ایمپلنت سوئیسی 3 ایمپلنت اشترومن
iti titanium (active)
16.000.000 تومانمادام العمر
جدول بهترین نوع ایمپلنت

ایمپلنت دندان درون استخوان فک به صورت دائمی کاشته می شود و مانند ریشه طبیعی دندان عمل می کند. با توجه به ساختار و نحوه کاشت ایمپلنت دندان مراحل و طول عمر متفاوتی دارند.

مراحل ایمپلنت دندان
مراحل و اجزا ایمپلنت

مراحل ایمپلنت دندان چجوریه + فیلم

پس از قراردادن ایمپلنت در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح مورد نظر، استخوان فک به ایمپلنت جوش می خورد.

فرآیند جوش خوردن معمولا 3 تا 4 ماه طول کشیده، سپس قسمت تاج و ایمپلنت دندان ساخته شده و بر روی پایه قرار می گیرد.

پس از آنکه از جوش خوردن کامل ایمپلنت با استخوان فک اطمینان حاصل شد تاج سرامیکی به وسیله اباتمنت بر روی پایه ایمپلنت کاشته می شود.

ایمپلنت دندان به صورتی طراحی شده است که ظاهر و عملکردی کاملا شبیه به دندان طبیعی داشته باشد.

پس از آن که کاشت ایمپلنت دندان به پایان رسید بیمار می تواند به آسانی هر نوع غذایی را جویده و به راحتی تکلم کند، لبخند بزند و از بی دندانی خجالت نکشد و در نهایت نگرانی از بابت لق شدن یا بیرون افتادن دندان مصنوعی نداشته باشد.

با استفاده از ایمپلنت دندان می توان جوان تر به نظر رسید و ساختار چهره را بازسازی نمود. این روش از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کند و از ابتلا هر گونه بیماری لثه جلوگیری می کند. 

در این بخش توضیحات دکتر صادق آقاجری متخصص ایمپلنت دندان در خصوص مراحل ایمپلنت دندان را مشاهده می کنید.

در ادامه قصد داریم هر آنچه باید در رابطه ایمپلنت دندان بدانید را برایتان شرح دهیم. با ما همراه باشید.

سوالات متداولی در مورد ایمپلنت دندان پرسیده می شود که امروزه دغدغه بیماران عزیز آیریک است و در این قسمت به این سوالات پاسخ می دهیم.

هزینه ایمپلنت برای هر دندان چقدر است؟
هزینه ایمپلنت برای هر دندان از 5.000.000 تومان برای ایمپلنت ایرانی و 16.000.000 تومان برای بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی است.

قیمت ایمپلنت دندان جلو چند است؟
هزینه ایمپلنت دندان جلو برای کاشت ایمپلنت دندان جلو تفاوتی نمی کند اما برای دندان جلو روکش گرانتر و زیباتری استفاده می شود که حدودا 2 میلیون تومان گرانتر است.

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد

زمان دقیق کاشت ایمپلنت دندان پس از معاینه پزشک متخصص مشخص می شود. زمان لازم برای کاشت ایمپلنت دندان و روکش ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

معمولا افرادی که میخواهند برای کاشت ایمپلنت دندان اقدام کنند و به کلینیک دندانپزشکی آیریک مراجعه میکنند، این سوال را در ذهن خود دارند که ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟ یکی از عوامل مهم در زمان کاشت ایمپلنت دندان تعداد ایمپلنت مورد نیاز است.

زمان لازم برای کاشت ایمپلنت دندان

اگر فقط به کاشت یک عدد ایمپلنت دندان نیاز باشد عمل کاشت پایه ایمپلنت در یک جلسه و کمتر از 45 دقیقه انجام خواهد شد اما اگر تعداد ایمپلنت افزایش یابد قطعا به زمان درمان و بهبودی بیشتری نیاز است.

مورد بعدی درمان های جانبی ایمپلنت دندان است که گاها با توجه به وضعیت فک و استخوان بیمار ممکن است لازم شود، و به زمان بیشتری احتیاج دارند درمان هایی همچون اضافه کردن لثه، پودر استخوان و یا لیفت سینوس مطمئنا این موارد اگر به درمان کاشت ایمپلنت اضافه شوند زمان ایمپلنت دندان بیشتر طول میکشد.

عکس ایمپلنت دندان جلو
عکس ایمپلنت دندان جلو

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان کدام است ؟ چند نوع ایمپلنت دندان وجود دارد ؟ قطعا از این دست سوال ها در ذهن شما آمده باشد که قبل از انجام کاشت ایمپلنت دندان بخواهید از انواع ایمپلنت و تفاوت های ایمپلنت دندان ها با یکدیگر آگاه باشید. بطور کلی 3 مدل ایمپلنت دندان وجود دارد.

همه انواع ایمپلنت دندان ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته بکار می روند اما نوع روند کار و مدت زمان کاشت ایمپلنت دندان در هرکدام متفاوت است. به طورکلی سه نوع ایمپلنت دندان وجود دارد:

 • ایمپلنت دندان سنتی
 • ایمپلنت دندان فوری یا یکروزه
 • ایمپلنت دندان دیجیتال

هر سه نوع ایمپلنت دندان برای جایگزینی دندان از دست رفته بکار می روند اما مدت زمان کاشت دندان در هرکدام متفاوت است.

در روش ایمپلنت دندان سنتی مدت درمان و بهبودی از 6 ماه تا یکسال زمان میبرد. در روش ایمپلنت سنتی معمولا فواصل درمانی زیاد است و دوره بهبودی طولانی می باشد.

اما در نوع ایمپلنت دندان فوری یا ایمپلنت دندان یکروزه ایمپلنت دندان در یک جلسه درمانی درون دهان کاشته می شود و پس از آن دوره بهبودی را پشت سر میگذارید.

اما این روش مستقیما به وضعیت سلامت دهان و دندان و ضخامت استخوان فک شما ربط دارد. از ایمپلنت دندان فوری برای دندان های جلو که در زیبایی بسیار موثرند استفاده می شود.

روش ایمپلنت دیجیتال

در روش ایمپلنت دندان دیجیتالی شما می توانید چند واحد ایمپلنت دندان را بصورت همزمان و در یک جلسه درمانی جایگزین دندان هایتان بکنید.

به این صورت که در این روش اسکن سه بعدی از دهان و دندان شما گرفته می شود و بر طبق آن قالبی با دقت بسیار بالا طراحی می شود که نیاز به جراحی لثه ندارد و مستقیما پایه های ایمپلنت دندان درون فک قرار میگیرند.

انواع ایمپلنت دندان
انواع ایمپلنت دندان

مقاله ایمپلنت فوری برای مشاهده و اطلاعات کامل از ایمپلنت دندان فوری به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت فوری

مزایای ایمپلنت دندان
مزایای ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین راه درمان بی دندانی است که علاوه بر زیبایی دهان و دندان دارای مزایای دیگری نیز می باشد. با ما همراه باشید.

 • دوام و استحکام بالا
 • عدم پوسیدگی مجدد
 • سهولت مراقبت و رسیدگی
 • ظاهری کاملا مشابه دندان های اصلی
 • محافظت از استخوان فک و دندان ها
 • بهبود تکلم نسبت به زمان بی دندانی

آیا ایمپلنت دندان درد دارد ؟

 اغلب افرادی که میخواهند جراحی ایمپلنت دندان انجام دهند معمولا نگران درد ایمپلنت دندان هستند و همیشه این سوال را می پرسند که ایمپلنت دندان درد دارد ؟؟؟ درد ایمپلنت دندان یکی از نگرانی های افراد است.

کسانی که ایمپلنت دندان انجام میدهند معمولا مقداری درد بعد از جراحی ایمپلنت دندان خواهند داشت اما این مسئله مهم است که میزان درد ایمپلنت دندان چقدر است و درد ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟ در این بخش توضیحاتی در خصوص درد ایمپلنت دندان و راه های کاهش درد ایمپلنت دندان میدهیم.

ایمپلنت دندان درد دارد ؟

باید صادقانه بگوییم که بله ایمپلنت دندان کمی درد دارد، اما خبر خوش این است که در حین جراحی ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی آیریک هیچگونه دردی را احساس نمیکنید. زیرا پزشک متخصص ایمپلنت دندان دکتر آقاجری به خوبی ناحیه ایمپلنت دندان را بی حس میکند و در هنگام ایمپلنت دندان هرگز دردی را حس نمی کنید.

تخصص ما، ایمپلنت دندان بدون درد
هنگام کاشت دندان با استفاده از بی حسی نباید انتظار درد را داشته باشید، ممکن است کمی فشار روی استخوان فک حس کنید اما باعث ناراحتی و ایجاد درد نمی شود. افرادی که تاکنون ایمپلنت دندان انجام داده اند هیچکدام احساس نارضایتی و درد نداشته اند.

درد ایمپلنت دندان معمولا ساعاتی پس از جراحی شروع می شود که معمولا درد کم و قابل تحملی است که میتوانید با قرص و داروهایی که متخصص ایمپلنت تجویز می کند میزان درد را کم کنید.

لازم بذکر است میزان دردی که بعد از ایمپلنت دندان احساس خواهید کرد به طور مستقیم به تخصص پزشک ایمپلنت دندان و اینکه چه تعداد ایمپلنت انجام داده اید دارد.

درد ایمپلنت دندان
کاهش درد ایمپلنت دندان

همچنین افرادی که دارای اضطراب در هنگام کار می شوند می توانند از ایمپلنت آرامبخشی یا سدیشن استفاده کنند که متخصص ایمپلنت دندان برایشان تجویز میکند. توجه داشته باشید که روش بسیار جدید و تخصصی وجود دارد.

این روش بنام ایمپلنت بدون درد یا ایمپلنت دندان با بیهوشی (سِدِیشن) شناخته می شود که بیمار به خواب مصنوعی خواهد رفت و هیچگونه اضطراب، درد و نگرانی را احساس نخواهد کرد.

ایمپلنت بدون درد سِدِیشن یا ایمپلنت دندان با بیهوشی کاملا با بیهوشی تفاوت دارد و نوعی خواب مصنوعی است.

عوامل موثر بر درد ایمپلنت دندان

طبق توضیحاتی که دادیم متوجه شدید که درد ایمپلنت دندان پس از انجام کاشت دندان طبیعی و قابل تحمل است اما گاهی مواردی هستند که دردی بسیار شدید و غیرقابل تحمل حتی با قرص های مسکن دارند که این موارد قطعا طبیعی نیست و حتما مشکلی در کار است در این حالت عوامل مختلفی موجب درد زیاد پس از ایمپلنت می شوند.

مواردی همچون پس زده شدن ایمپلنت دندان توسط بدن، سست بودن پایه ایمپلنت، شُل شدن هیلینگ ایمپلنت، عفونت لثه، رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان، آسیب دیدن عصب و سوختن استخوان که در هنگام وقوع یکی از این موارد احتمال تشدید درد ایمپلنت زیاد است و باید خیلی سریع به پزشک متخصص ایمپلنت دندان خود مراجعه کنید.

راه های کاهش درد ایمپلنت دندان

همانگونه که توضیح دادیم پس از جراحی کاشت دندان، درد ایمپلنت دندان ممکن است کمی آزار دهنده باشد اما خوشبختانه امروزه راه های بسیاری برای کاهش درد ایمپلنت دندان وجود دارد مانند:

 • اجتناب از استعمال دخانیات
 • رعایت توصیه های متخصص ایمپلنت
 • استفاده از داروهای مُسکن و آرامبخش
 • گذاشتن کمپرس یخ بر روی صورت
 • شست و شوی دهان و دندان با آب نمک ولرم
 • خودداری از خوردن غذاهای سفت و خیلی داغ
 • استراحت کافی و دوری از فعالیت بدنی سنگین

معاینه و مشاوره رایگان

* شماره خود را وارد کنید سپس روی دکمه رزرو وقت بزنید.

کاشت دندان بدون ایمپلنت

کاشت دندان بدون ایمپلنت چگونه است؟ قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت چقدر است؟ امروزه روشی جدید برای کاشت دندان مطرح شده است که مزایا و معایب خاص خود را دارد، که کاشت دندان بدون ایمپلنت نام دارد.

کاشت دندان بدون ایمپلنت در وراقع روشی جدید در علم دندانپزشکی است که با دستگاه ها و روش های پیشرفته انجام می شود.

یکی از روش های کاشت دندان بدون ایمپلنت روش بریج دندان است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران خاص خود را دارد. در واقع کاشت دندان بدون ایمپلنت در برخی موارد جایگزین کاشت ایمپلنت دندان می شود.

بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته همان ایمپلنت دندان یا کاشت دندان طبیعی در ایران است که مزایای بسیار زیادی دارد و درمانی موفق با طول عمر بالا محسوب می شود. اما در برخی موارد پزشک متخصص مجبور به استفاده از روش کاشت دندان بدون ایمپلنت می شود.

چه افرادی نیازمند کاشت دندان بدون ایمپلنت هستند؟

در برخی موارد و طبق تشخیص پزشک متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری ممکن است که بیمار از پوکی استخوان و یا دیابت شدید رنج ببرد که در این صورت کاشت دندان بدون ایملپنت بهترین روش است.

یا در برخی موارد ممکن است که شخص مورد نظر تحلیل استخوان زیادی داشته باشد و استخوان فک توانایی بازسازی و کاشت ایمپلنت دندان را نداشته باشد که در این صورت طبق نظر پزشک متخصص ایمپلنت می توان از کاشت دندان بدون ایمپلنت استفاده کرد.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت بسیار متفاوت است و به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که بهتر است از ویزیت و مشاوره رایگان کاشت دندان در دندانپزشکی آیریک استفاده کنید و از قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت آگاه شوید.

فرم بالا را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و وقت معاینه رایگان را اعلام کنند. اگر سوال و نظری دارید حتما در قسمت کامنت ها بپرسید و با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (237 امتیاز)